Як відремонтувати китайський телефон. де можна зробити ремонт китайського телефону.

Китайські стільникові телефони відрізняються від усіх інших своєю привабливою ціною в поєднанні з широким набором різних функцій. Прагнення виробників до зниження ціни на апарати реалізується шляхом їх максимального спрощення. Тому окремі види ремонту цілком доступні навіть новачкам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - з'єднувальний USB-кабель;
  • - паяльник;
  • - запасні частини.
Інструкція
1
Для видалення з програмного забезпечення телефону накопичилися помилок і вірусів, а також для розблокування апарату, захищеного невідомим паролем, приготуйте комп'ютер з ОС Windows і з'єднувальний USB-кабель. Підключіть апарат до комп'ютера і знайдіть стандартну утиліту DiskPart.exe. У цій утиліті в меню "Керування комп'ютером" виберіть "Керування дисками". У списку обладнання знайдіть окремий диск комп'ютера з використанням режиму. Видаліть весь вміст цього диска. На жаль, при цьому вся збережена в пам'яті інформація буде безповоротно загублена.
2
Якщо телефон піддався впливу води, постарайтеся якомога швидше витягти з нього акумулятор. Щоб не втрачати час, можете навіть вийняти його прямо під водою. Потім витягніть і сім-карту. Розберіть телефон, відокремивши від нього пластмасові деталі корпусу. Потім протріть мікросхеми серветками або хусткою, просушіть стисненим повітрям. Наприклад, за допомогою пилососа. Але не використовуйте при цьому гаряче повітря, щоб не перегріти деталі стільникового. Наповніть якусь ємність сухим рисом і занурте в нього апарат. Через добу вийміть, зберіть і перевірте працездатність.
3
При підозрі на непрацездатність якого-небудь елементу телефону, проведіть пропайкой всіх його доріжок. Для цього використовуйте паяльник на 25 Вт з живленням 6-12 В і блоком захисту від статичного розряду. Жало паяльника має бути діаметром не більше 3 мм. Якщо такого не знайдеться, просто заточите наявне. Щоб уникнути перегріву доріжок при пайку, розігрійте паяльник, вимкніть його з мережі і працюйте їм доти, поки він не охолоне. В процесі паяння не користуйтеся кислотою. Застосовуйте нейтральні флюси, в самому крайньому випадку - каніфоль. Відразу після пайки каніфоллю протирайте контакти спиртом.
4
Ремонт китайських телефонів, пов'язаний із заміною окремих деталей, має одну неприємну особливість. Не всі запасні частини можна знайти у продажу і не кожну деталь можна переносити з одного апарату на інший, навіть якщо вони аналогічні. Справа в тому, що виробники з Китаю люблять використовувати різні деталі в одних і тих же моделях. Так що будьте акуратні, навіть якщо в якості джерела запчастин використовуєте непрацюючий мобільник тієї ж марки і моделі. Уважно вчитуйтесь в маркування деталей, якщо така є.