Як написати програму для телефону для читання книг.

З появою мобільних телефонів книги придбали зручний електронний формат, який дозволяє читати їх з екрану апарату. Кишенькова книжка не тільки скрашує вільний час корисним читанням, але і може допомогти в потрібну хвилину.
Вам знадобиться
  • - підтримка java; - Програма для читання книг.
Інструкція
1
Деякі сучасні телефони підтримують текстові формати TXT, PDF та інші. Але якщо ваш апарат не вміє читати текстові файли, ви можете встановити в нього програму для читання книг. Існують як універсальні утиліти, так і написані спеціально для вашої моделі.
2
Для початку спробуйте встановити в телефон програму, яка підтримує розпізнавання форматів TXT, FB2 і тому подібні. Наприклад, утиліта Foliant підходить для більшості сучасних моделей телефонів, працює на тачфоні, розпізнає архіви. З її допомогою можна знайти потрібні книги в інтернеті. Скачайте програму і встановіть її на телефон. Скопіюйте в пам'ять книгу, яку ви хочете почитати, у форматі TXT або FB2. Відкрийте файл за допомогою програми Foliant і насолоджуйтеся читанням.
3
Якщо з якихось причин універсальна програма для читання книг у вашому телефоні не працює, ви можете скористатися утилітами для створення JAVA-книг. Скачайте і встановіть на комп'ютері програму BookReader. Запустіть її. Утиліта дозволяє вибирати потрібні параметри майбутньої книги: шрифт, розмір букв, мова, розбивка на абзаци і багато іншого. Потім вкажіть зі списку потрібну вам книгу і створіть JAR-файл. Перенесіть отриманий файл в телефон і запустіть як звичайне JAVA-додаток. Перед вами відкриється створена книга.
4
Якщо вам незручно щоразу створювати JAVA-книгу для телефону, ви можете написати програму для вашої моделі, яка буде підтримувати текстові формати. Скачайте і встановіть на комп'ютер утиліту ReadManiac. Запустіть її і налаштуйте потрібні вам параметри: включіть мови, шрифти, можливість читання з архіву та інші. Вкажіть модель вашого телефону або близьку до неї, якщо її немає в списку. Створіть програму з розширенням JAR і скопіюйте її в пам'ять стільникового. Запустіть утиліту в телефоні і виберіть у меню потрібну вам книгу або архів з книгою з пам'яті. За допомогою такої програми ви можете легко змінювати налаштування читання.
Зверніть увагу
Підбирайте формат книг, розпізнаваний встановленою програмою.
Корисна порада
Не робіть занадто дрібний шрифт в телефонній книзі. Не читайте книги з екрану телефону довше 30 хвилин, а також перебуваючи в русі. Це псує зір.