Як зашнурувати шнурки.

Сьогоднішня мода дуже різноманітна. Навіть таку деталь, як шнурки , вона не обійшла мимо. Як красиво і оригінально можна їх зав'язати? Існує дуже багато видів шнурівки.
Інструкція
1
Найпопулярніша і проста - це перехресна шнуровка.Ее плюс в тому, що з нею впорається навіть дитина. До того ж вона зручна, хоча зминає взуття. Пропустіть почергово кінці шнурка в противолежащие отвори, трохи затягніть, зафіксуйте.
2
Пряма шнурівка має акуратний вигляд, але важкувато в техніці і можлива тільки у взутті з парною кількістю отворів. Працюйте тільки одним кінцем шнурка, другий просто витягайте слідом. Протягуйте шнурок зверху вниз (витягати шнурок весь час доведеться всередині кросівка), як би роблячи обмотку.Особенность цього виду шнурівки в тому, що вона незвично починається не з носка, а з мови кросівка.
3
Існує більш легкий варіант вищезгаданої техніки. Для цього потрібно обидва кінці шнурка ввести в нижні отвори всередину взуття. Один кінець протягнути назовні через саме верхнє отвір. Другий кінець почергово проходить через всі отвори по шляху вгору. Тобто, хвостики шнурка спочатку мають різну довжину.
4
Ще одна цікава техніка у вигляді шнурівки драбинкою. Обидва кінці шнурка виводяться через нижні отвори назовні. Потім шнурки входять у верхні (не по-діагоналі) отвори. Кінці перехрестити і протягнути (зверху взуття) під шнурком з протилежного боку і протягнути в наступне (не по-діагоналі) отвір. Такий вид шнурівки дуже добре стягує взуття.
5
Назва шнурівки метеликом прямо пов'язане із зовнішнім виглядом. Обидва кінці шнурка виводяться через нижні отвори всередину взуття. Потім кінці вертикально простягають і виводять через наступні отвори назовні. Перехрещуються і знову входять всередину в наступні отвори.
6
Крім вищезазначених технік існує ще велика кількість інших технік шнурівки. Одні красиві, інші оригінальні, а треті зручні. У кожному разі, при бажанні можна прикрасити своє взуття без додаткових витрат і дуже оригінально.
Берци - це дуже міцна і зручне взуття, яке носять військові, але і в цивільному житті її можна зустріти дуже часто. У цій ідеальній взуття є свій недолік - її важко і довго шнурувати. Щоб шнурування не було для вас тортурами, потрібно мати хоча б невелику вправність.
Вам знадобиться
  • - берци;
  • - шнурки.
Інструкція
1
зашнуровувати берци заново при кожному їх взування. Не допускайте навіть легке ослаблення зав'язок, тільки правильна шнурівка здатна виконувати основну функцію верхньої частини взуття - захищати щиколотку від розтягнень і травм. При неакуратному виконанні шнурівки може перетягнути нога, що призведе до порушення кровопостачання.
2
При виборі взуття враховуйте те, як здійснюватиметься шнурівка. На сьогоднішній день найнадійнішою вважається шнурівка через кільця і петлі, а ось шнурівка через гачки буде чіпляти не лише шнурки, але і сторонні предмети та одяг. Відома усіма нам шнурівка через дірочки часто нерівномірно стискає стопу, що і призводить до дискомфорту при носінні. Крім того, в погану погоду через отвори може потрапляти волога.
3
«Армійська шнурівка» - це найшвидший і найбільш часто використовуваний спосіб зашнурувати берци. Починайте цю шнурівку з горизонтального протягування шнурка через нижні отвори. Потім підніміть шнурок прямо вгору і протягніть через наступну петлю, повторіть операцію з іншим кінцем. Потім перехрестите шнурки і простягніть знизу вгору через наступний ряд отворів, після чого знову підніміть їх прямо і т.д.
4
Спосіб шнурівки берців «хрест-навхрест» у виконанні дуже простий. Спочатку візьміть шнурок і горизонтально простягніть його через нижні отвори. Потім, перехрестивши кінці шнурка між собою, просмикніть їх в наступні отвори, рухаючись знизу вгору. В процесі шнурованія добре притягайте берци до ніг.
5
Для шнурованія берців можна використовувати спосіб «драбинка». Візьміть шнурок і простягніть його горизонтально через два нижніх отвори. Чи не перекрещивая кінці шнурка підніміть їх прямо і простягніть через наступні два отвори знизу вгору. Потім, перехрестивши кінці шнурків, просмикніть їх в ту петлю, яка була утворена протилежним кінцем шнурка. Знову просмикніть кінці шнурків прямо в верхні отвори і продовжуйте шнурувати таким чином до верху взуття. Зауважте шнурки вузлом і зробіть бантик.