Як робити шашки.

Шашки - дуже давня гра, проте ніхто точно не впевнений в тому, де саме вони з'явилися вперше. Та це й не так важливо, головне, що сьогодні шашки користуються величезною популярністю. Безумовно, зараз можна купити всілякі варіанти ігрових наборів - від найпростіших, до раритетних, виконаних зі слонової кістки. Однак їх цілком можна зробити самостійно.
Інструкція
1
Для цього знадобиться ігрове поле і фішки. Розміри поля варіюються від 64 до 144 клітин. Найчастіше ігрове поле роблять з щільного паперу, наносячи на нього великі клітини, але цілком можна використовувати навіть фанеру або пластик, адже головне - це розмір і розмітка поля.
2
Зробити шашки ще простіше, їх можна випиляти з рівного бруска і пофарбувати у відповідні кольори, можна використовувати будь-які предмети двох кольорів - невеликі плаваючі свічки, попередньо пофарбовані монети або просто шахові фігури.
3
Під час дружньої вечірки шашки можна замінити чарками з міцними напоями двох кольорів, або просто двома видами чарок.
4
Якщо бажання пограти з'явиться несподівано, то можна швидко зробити простий варіант - з паперовим полем і паперовими ж шашками.
5
Для дітей найцікавішими фішками стануть різнокольорові печива, цукерки або шматочки чорного і білого шоколаду, адже такі шашки дійсно можна «є»
6
Якщо робити шашки дійсно ґрунтовно, то можна створювати їх усією сім'єю, спільно придумуючи дизайн і втілюючи задумку. Як основний матеріал найкраще використовувати дерево, але не обмежуватися простою формою, а додати їм індивідуальності розписом або різьбленням. Такі шашки, зрештою, стануть сімейною реліквією.