Як виживати на роботі. Як виживання на роботі.

Влаштовуючись на роботу, ми знаємо коло наших майбутніх обов'язків. А ось колектив на новій роботі іноді не відповідають нашим очікуванням. Якщо на роботі не складаються стосунки з колегами, варто проаналізувати ситуацію. Зрозумівши причини неприязні, можна поліпшити відносини з товаришами по роботі і добитися їх поваги.
Інструкція
1
Проаналізуйте свою поведінку і тих, хто намагається вам насолити. Проблеми на роботі через постійні нападок колег зовсім не така вже рідкість. В офісній термінології навіть з'явився такий термін: моббінг.Еслі вас ігнорують або тільки критикують, не помічаючи ваших успіхів, то цілком можливо, що ви стали жертвою мобінгу. Також його ознаками є дрібне (а іноді й не дуже) пакостничеству з боку колег. Вам не передають важливу інформацію, пліткують про вас за спиною, висміють по будь-якому поводу.Прічіни неадекватної поведінки колег можуть бути різні. Можливо, ви виділяєтеся на тлі інших. Талановитий, яскрава людина часто викликає в оточуючих заздрість. Або ж причина неприязні у вашій манері поведінки, стилі одягу. В цьому випадку постарайтеся трохи «приглушити» яскравість своєї поведінки.
2
Інша часто зустрічається причина загальної нелюбові в тому, що у вашому офісі працює вредина і пліткар. Такий тип не уявляє собі життя без інтриг, а вас вибрав слабкою ланкою. Налаштовуючи проти вас колег, він також може переслідувати якусь особисту вигоду.Еслі нападки на вас викликані, як вам здається, вашої м'якістю, змініть її на протилежний настрій. Спробуйте поговорити начистоту з призвідником моббинга і з'ясувати причини його неприязні. Відкритий діалог часто допомагає вирішити конфлікти.
3
Сблізьтесь з «нейтральними» колегами. Тільки не втягуйте їх у чвари. До речі, вам теж краще бути вище інтриг. Добре ставлення з боку «нейтральних» колег допоможе вам почувати себе більш комфортно в офісі. Крім того, цим ви послабити позиції ваших недоброзичливців. Адже їх мета - налаштувати проти вас весь колектив.
4
Відповідально ставтеся до вашої роботі , намагаючись не допускати промахів. І аргументовано відповідайте на критику, намагаючись дотримуватися доброзичливого тону в дискусії. Якщо призвідник моббинга зрозуміє, що ви йому не по зубам, він залишить спроби дискримінувати вас в очах колективу.
Корисна порада
Будьте витримані і доброзичливі.