Як поміняти підшипник в пральній машині. Як поміняти підшипник барабана на пральній машинці Індезіт.

Характерні постукування в пральній машині в процесі роботи свідчить про те, що необхідна заміна підшипників барабана. Якщо заміну не справити, то в подальшому такий дефект може привести до більш серйозної поломки.
Вам знадобиться
  • Пральна машина, новий підшипник, інструменти, брусок, тренування з розбирання та збирання пральної машини.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до заміни підшипників в пральній машині , необхідно відключити машинку від електричної мережі, водопроводу і каналізації.
2
Потім, потрібно злити всю наявну воду в пральній машині через аварійний злив, і за допомогою викрутки зняти верхню кришку із задньою стінкою корпусу машинки. Це дасть можливість доступу до підшипників барабана.
3
Далі, знявши приводний ремінь барабана зі шківа, потрібно заблокувати сам шків. Для цього можна застосувати будь-який дерев'яний брусок.
4
Після цього, необхідно відгвинтити гвинт, і зняти шків барабана. Виконувати цю процедуру потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити шків.
5
Щоб отримати можливість зняття хомута і кришки бака, необхідно зняти распорную планку і противага.
6
Звільнивши ТЕН від усіх наявних проводів, можна почати відгвинчування кріплення вузла підшипників. Після цього, знявши заземлювальну планку, потрібно послабити гвинт, щоб зняти хомут. Разом з хомутом, знімається ущільнювач і кришка бака пральної машіни.Прі виконанні цього демонтажу, важливо стежити за цілісністю проводів.
7
Щоб отримати доступ до підшипників, необхідно зняти бак пральної машини.
8
Знявши сальник, використовуючи молоток, почніть вибивати підшипник. На місце старого підшипника, необхідно встановити новий, точно такий же. Важливо стежити при установці підшипника за тим, щоб він увійшов рівно.
9
Після того, як заміна зроблена, потрібно зібрати пральну машину в зворотному порядку. При цьому потрібно стежити, щоб всі деталі стояли правильно і на своїх місцях.
Корисна порада
Заміна підшипника в пральній машині - це дуже трудомісткий процес, для якого необхідно не мало сил, вкладень і терпіння. Тому, якщо заміна буде проводитися самостійно, необхідно добре підготуватися до даної процедури.