Як на сайт поставити дизайн.

Новий дизайн для вже існуючого інтернет-ресурсу можна створити самостійно, знайти в мережі або замовити веб-дизайнеру. Процедура заміни існуючого оформлення новим може бути реалізована кількома способами, вибір яких залежить від того, яким способом здійснюється управління сайтом. Залежно від складності робіт і вашої кваліфікації в області HTML-верстки, зробити все можна самостійно або доручити комусь більш просунутому в цій області.
Інструкція
1
Визначте, які способи зміни дизайну вам доступні. Якщо мова йде про вже діючому сайті, найбільш ймовірно, що в його управлінні використовується будь-яка CMS - система. Більшість таких систем мають вбудовані можливості для заміни одного варіанта оформлення - «скіна» - іншим безпосередньо з панелі адміністрування. Однак є чимало веб-ресурсів, котрі можна редагувати тільки «вручну» змінюючи вихідний код сторінок.
2
Якщо сайт працює під управлінням CMS і вам потрібно змінити дизайн однієї або декількох сторінок, то зробіть це через «админку» - відредагуйте зовнішній вигляд сторінок з використанням редактора або зміною таблиць стилів (CSS) і HTML-коду.
3
Для повної заміни дизайну створіть новий скін. Файли з елементами дизайну в CMS зазвичай зберігаються в окремому наборі папок на сервері сайту - завантажте на свій комп'ютер один з існуючих скінів і змініть його відповідно з новим дизайном. Зрозуміло, цей варіант вимагає деякої навички роботи з вихідним кодом і системами управління сайтів. Якщо ви не впевнені у своїх можливостях, краще залучіть до роботи фахівця-верстальника - зазвичай їх послуги коштують недорого. Новостворений скін - набір папок з файлами - треба завантажити назад на сервер, а потім вибрати новий дизайн в панелі адміністрування CMS.
4
Заміна дизайну сайту, який працює без використання CMS, в більшості випадків вимагає знання основ HTML-верстки. Якщо нове оформлення існує у вигляді шаблона (набору HTML-сторінок і картинок), вам треба відкрити ці сторінки і змінити в них все «дефолтні» посилання реальними. Якщо треба підключити до шаблону існуючу базу даних, вам буде потрібно ще і знання мови PHP - потрібно вписати певні директиви у вихідний код і замінити розширення htm або html на php. Після цього залишиться завантажити шаблон на сайт.
5
Якщо ж новий дизайн існує тільки у вигляді картинки, то її спочатку треба порізати потрібним чином з використанням, наприклад, графічного редактора Photoshop. Після цього зверстати зображення в шаблон сайту і переходите до описаного вище кроку.