Як бути холериком ?

Холерик - людина, охоплена постійними пристрастями і нервозністю. На перший погляд, холерику по плечу будь-які перепони, так як енергійність і наполегливість, властиві йому від народження просто вражають. Але прагнення до мети швидко переростає в нервове збудження, а потім в стресовий стан. Холерик швидко «загоряється» ідеєю, але також швидко і остигає. На роботі такої людини цінують, якщо потрібно в короткі терміни виконати будь - яке діло, яке не по плечу звичайній людині.
Інструкція
1
Вважається, що чистого психотипу «холерик» немає, але будь-яка людина може від нього взяти ті риси, які допоможуть в життєвих ситуаціях. Для цього знадобиться розвинути в собі такі якості, як честолюбство, гордість, воля. Холерик, практично завжди, «горить» будь - якої ідеєю, що вимагає величезних енергетичних та нервових витрат. При цьому думки, стосуються досягнення наміченої мети повністю захоплюють розум холерика. В такому стані людина здатна переступити через багато перешкод.
2
Лідерські якості холериків приваблюють багатьох людей. Це допомагає холерику в житті, але не рідко і дуже шкодить йому, так як дії цієї людини випереджають думки. Холерику необхідно розвивати в собі почуття розміреності і стриманості. Особливо це стосується лідерів, від вчинків яких залежать життя інших людей, тому на високому посту холерику - керівнику припадати себе стримувати.
3
Щоб значно наблизитися до холеричного психотипу, людині необхідно розвивати почуття впевненості у власних силах. Це допоможе йому зайняти високі пости на кар'єрних сходах, залучити до себе в союзники впливових покровителів і завоювати увагу багатьох людей. Важливо при цьому проявляти всю можливу гнучкість, щоб не зруйнувати побудованих відносин, так як твердість характеру холерика виявляється ще й у незламної переконаності у власній правоті.