Як створити сторінку в Facebook.

Сайт Facebook активно розвивається з 2004 року. На даний момент це одна з лідируючих світових соцмереж, на честь якої було знято художній фільм Девіда Фінчера за сценарієм Аарона Соркіна. Щоб створити сторінку на цьому ресурсі, достатньо зареєструватися на ньому.
Інструкція
1
Для процесу реєстрації вам необхідно зайти на головну сторінку сайту Facebook. В даний час авторизація на багатьох сайтах, у тому числі на Facebook, відбувається тільки при наявності електронної пошти, на яку приходить інформація про підтвердження реєстрації та новини ресурсу. Також для реєстрації ви вказуєте на головній сторінці свої дані: ім'я та прізвище, пароль, дату народження і свою стать.
2
Щоб уникнути непорозумінь при роботі на Facebook рекомендується ознайомиться з умовами використання та політикою використання даних. Для цього вам потрібно пройти по спеціальному посиланню, розташованої нижче полів реєстраційних даних.
3
На початку роботи вам запропонують ознайомитися з деякими послугами та нововведеннями, можете пропустити цей крок. Посилання з вашою фотографією і ім'ям буде знаходитися у верхній частині шапки сайту, натисніть на неї, щоб потрапити на головну сторінку аккаунта. Тепер ви можете вказати особисті дані: освіта, місце роботи та навчання, завантажити фотографії і додатки.
4
Якщо ви хочете створювати сторінку не звичайного користувача, а якоїсь організації або відомої особистості, використовуйте посилання «Створити сторінку знаменитості, музичної групи або підприємства». Перед вами відкриється вікно, в якому ви повинні будете вибрати спрямованість сторінки: Місцева фірма, або Місце; Компанія, організація або установа; Бренд або продукт; Виконавець, музична група або відома особистість; Розваги; Загальна ідея чи співтовариство. Потім вкажіть категорію, задайте ім'я сторінки і натисніть кнопку «Початок роботи».
5
У новому вікні вкажіть: чи є у вас акаунт; електронну пошту; пароль; текст з поля capture; згоду з умовами використання. Потім натисніть кнопку «Зареєструватися».
6
Браузер автоматично запам'ятовує останнього вхідного на сайт, тому якщо у вас в родині кілька чоловік зареєстровані на Facebook, натискайте кнопку «Вийти» всякий раз після завершення роботи в соцмережі.