Як не купити радіоактивну чорницю.

За останній місяць на різних ринках Москви і Підмосков'я виявлено кілька партій радіоактивної чорниці. Продавці, як правило, запевняють, що їхній товар «вирощений на власному городі», а тому повністю безпечний і екологічно чистий. Але проведені дослідження свідчать про протилежне.
До Москви чорницю привозять в основному з Вологодської, Володимирської, Тверської областей та Білорусії. І, як запевняють фахівці, ці райони і є досить несприятливими щодо радіації. Ягода вбирає її, як губка.Как показали проведені перевірки, більшість взятих на аналіз ягід містить перевищену у багато разів допустиму концентрацію цезію-137. Цей небезпечний радіонуклід, накопичуючись в організмі людини, сприяє появі вкрай важких захворювань. Якщо ви вирішите купувати це ягоду, то для того, щоб убезпечити себе від можливих серйозних наслідків, попросіть продавця показати лабораторне висновок про безпеку товару, тобто сертифікат відповідності його всім нормам. Документ в обов'язковому порядку повинен бути зі спеціальною захисною голограмою, якщо її немає - перед вами підробка. Якщо продавець відмовляється показати вам документ, мотивуючи це якимись відмовками, такий товар купувати не стоіт.Подобние прецеденти трапляються вже не перший рік. Причому в поле зору контролюючих органів потрапила не тільки чорниця, а й заражена журавлина. Відбувається це завдяки недбалості багатьох, в тому числі і покупців. Якщо ви вже купили ягоду, і вона здається вам підозрілою (хоча на око і за смаковими якостями визначити радіоактивність чорниці неможливо), віднесіть її в найближчу лабораторію, наприклад, в установу, розташоване за адресою: Москва, вул. Юннатів, 16а.Не ризикуйте своїм здоров'ям, не сподівайтеся на чесність продавців, які запевняють вас, що все в порядку. Цезій-137 швидко накопичується рослинами, добре всмоктується в кишечнику, відкладається в м'язах, серці, легенях, нирках і печінці. З дикорослих ягід найінтенсивніше радіонукліди вбирають чорниця, брусниця і лохина.
Здатність радіонуклідів погано виводитися і накопичуватися в організмі становить величезну небезпеку для здоров'я, оскільки досить швидко уражається нервова система, придушується активність ферментів і порушується робота травного тракту. Більше того відбувається руйнування захисної системи організму. Але деякі речовини, що входять до складу продуктів, здатні виводити з організму радіонукліди.
Інструкція
1
Якісне харчування є найефективнішим засобом виведення радіонуклідів. Особливо якщо в щоденний раціон входять пектини. Вони містяться в яблуках, сливах та інших фруктах і ягодах, а також в овочах, особливо зеленої бадиллі (крім бадилля картоплі). Їх регулярне вживання може знизити вплив шкідливих речовин. Тому включіть в раціон якомога більше сирих плодів. Вони збагатять організм вітамінами, мінералами, посилять діяльність кишечника і скоротять знаходження радіонуклідів у травному тракті.
2
Особливою перевагою серед овочів володіє морква, редька, капуста, квасоля, червоний перець і буряк. З фруктів і ягід - гранати, родзинки, яблука, курага, червоний виноград і журавлина. З морепродуктів - кальмари і морська капуста. Також антирадіаційна дію надає рослинне масло, молочна продукція (особливо сир), таблетки кальцію і чистий спирт (12 г на день). Ці продукти є свого роду ентеросорбентами. Найбільшою здатністю всмоктувати радіоактивні речовини має цибуля, часник, сир, ягоди агрусу і калини.
3
Хорошим адсорбуючим дією володіють натуральні соки з м'якоттю (виноградний, буряковий, гранатовий, томатний) і відвари трав (льону, кропиви, чорносливу), а також червоне вино, хлібний квас і горілка (в помірних дозах). Однак вживайте ці напої курсами (від 2-х тижнів до 2-х місяців з перервою).
4
Щоб нирки змогли безперешкодно виводити радіонукліди та інші шкідливі речовини пийте достатню кількість води. Причому невеликими ковтками, між прийомами їжі протягом усього дня. Добова потреба у воді становить не менше 1,5 літрів. У літній час до 3 літрів щодня.
5
Для виведення радіонуклідів з продуктів дотримуйтесь правил їх приготування. Намагайтеся не вживати м'ясні та рибні бульйони, оскільки вони містять велику кількість шкідливих речовин вивільняються з м'яса. При його приготуванні перших 2-3 води зливайте і тільки в четвертій варіть до повної готовності. Так само чиніть з рибою. Для приготування других страв розріжте м'ясо або рибу на шматки і попередньо замочіть їх у солоній воді (на 1 л води 40 г солі).
6
Перед вживанням сумнівних овочів і фруктів счищайте їх шаром не менше 5 мм, а з капусти знімайте не менше 3 аркушів. Обов'язково видаляйте серцевину овочів. Вона також накопичує в собі велику кількість шкідливих речовин. При варінні зливайте першу воду або попередньо замочіть овочі в солоній воді на 3-4 години. Ці заходи дозволяють вивести більшу частину радіонуклідів.