Як підібрати коньковие лижі.

Існує 2 способи катання на лижах - коньковий і класичний. Сьогодні особливою популярністю користується саме коньковий стиль, він дозволяє отримувати максимум задоволення на сучасних пластикових лижах, головне - правильно обрати інвентар.
Інструкція
1
Конькові лижі відрізняються від класики відсутністю загнутих носів і більшою жорсткістю. Саме вона дозволяє використовувати лижу як пружину, виштовхуючи лижника вперед.
2
Перевірити жорсткість можна прямо в магазині, для цього потрібно встати на лижу і перевірити зазор між скользяком і підлогою за допомогою паперу, головне не обмежуватися статичним становищем, а рухатися, переносячи вагу то на одну, то на іншу ногу. Якщо, постояти на лижах можливості немає, то можна перевірити їх на око. Для цього потрібно скласти лижі ковзними поверхнями друг до друга і стиснути, тримаючи за колодки. Якщо зазор складає 3-4 мм, то ці лижі можна сміливо купувати.
3
Щоб визначитися з ростовкой лиж, треба додати до свого росту 10 см, і головне не купувати інвентар в гіпермаркеті, а звернутися в спортивний магазин, де вам не тільки допоможуть підібрати оптимальний варіант, але й порадять потрібні супутні товари.
4
Коньковий стиль вимагає не тільки жорстких лиж, але і жорстких черевик, з хорошою фіксацією голеностопа, при цьому вони повинні бути максимально легкими.
5
Палиці потрібно вибирати ергономічної форми, міцні і легкі, на 15-20 см. Коротше росту лижника.
6
Ну і найголовніше, якісна змазка, саме вона є запорукою успішної прогулянки. Можна вибрати мастило посилюючу ковзання або гальмування, досвідчені лижники воліють використовувати обидва варіанти одноразово, наносячи їх на різні зони ковзної поверхні, але це вже тонкощі, яких приходять в процесі катання, початківець спортсмен може обмежитися мастилом-спреєм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TMOg9-6VvtM