Як бути в мережі невидимим.

Вам ніколи не хотілося дізнатися про людину щось таємне, але при цьому залишитися непоміченим? Мати такий плащ-невидимку, щоб як у казці, зазирнути в гості до друга, приятелю-супротивнику, він адже про це ніколи не дізнається, а заодно подражнити його. Бути в мережі невидимим можливо, особливо, якщо ця мережа соціальна.
Інструкція
1
В соціальних мережах це зробити легко. Популярна мережа «Однокласники» пропонує таку послугу всім бажаючим. Для цього достатньо на своїй сторінці, праворуч під своїм фотопортретом знайти напис «включити невидимку».
2
Після того як натиснете, побачите вікно-інструкцію. Послуга це платна і для початку необхідно її оплатити. Зробити це можна через телефон, за допомогою електронних грошей, банківської карти або через термінал.
3
Вам також запропонують вибрати період, на який ви хочете включити дану послугу. Після оплати ви отримаєте код активації послуги, протягом доби вона буде активована, і цілий місяць ви зможете безкарно «невидимкою» гуляти по «Однокласників».
4
Практично також можна отримати статус невидимки в «Моєму світі». Для цього потрібно стати VIP-користувачем. Заплативши сто рублів, ви отримуєте ряд переваг, одне з яких - можливість під маскою невидимки відвідувати світи інших користувачів, а вони ніяк не зможуть вас обчислити. Можливість бути невидимкою буде у вас доти, поки активний VIP-статус. Крім того, маску невидимки ви вибираєте самі.
5
«ВКонтакте» такої послуги не надає, однак і тут можна залишитися непоміченим. Для цього не потрібно заходити на свою головну сторінку або сторінки друзів. Зробіть закладку на сторінку «Мої новини». Тут ви зможете переглянути всі новини друзів, а вас ніхто не помітить.