Як вивантажити план.

План рахунків застосовується в організаціях всіх форм власності, які ведуть облік за допомогою методу подвійного запису. Він являє собою схему угруповання і реєстрації фактів господарської діяльності в бухобліку. План рахунків містить номера і найменування синтетичних рахунків і субрахунків.
Інструкція
1
Якщо ви працюєте, наприклад, з комп'ютерними програмами «1С: Бухгалтерія 7.7» і «1С: Зарплата 8», то, щоб вивантажити план рахунків з пакету «1С: Бухгалтерія 7.7» в програму «1С: Зарплата 8 », відкрийте головне вікно програми« Бухгалтерія 7.7 ». Потім перейдіть по закладці, розташованої у верхній частині вікна «Сервіс», далі в списку відкрийте «Обмін даними», виберіть «Обмін даними з« 1С: Зарплата 8 »і відзначте опцію« Вивантаження даних до редакції ... ».
2
У разі якщо вам потрібно вивантажити план рахунків з програми «1С: Зарплата і управління кадрами 8» в якійсь із пакетів «1С», зробіть аналогічні описаним в першому кроці дії, тобто: відкрийте головне вікно програми, виберіть закладку «Сервіс», потім перейдіть в пункт «Обмін даними» і встановіть «Обмін даними з« 1С ... », потім натисніть« Вивантаження даних до редакції ... ».
3
При роботі з будь-якої іншої версією програми «1С: Бухгалтерія», крім конфігурації 7.7., Для того щоб вивантажити план рахунків з «1С: Зарплата і кадри», відкрийте в даній програмі «План рахунків» і виберіть опцію «Заповнити за замовчуванням». Дана кнопка повинна бути в цьому випадку активною. Перед вивантаженням плану рахунків налаштуйте проводки відповідним чином.
4
Крім того, про способи вивантаження плану рахунків ви можете прочитати в супровідних документах до пакету «1С». Також будь-яка версія програми містить в собі довідкову систему, яка допомагає користувачеві розібратися з незрозумілими для нього моментами. Щоб отримати доступ до цієї системи, виберіть закладку «Допомога» і перейдіть в пункт «Загальний опис». У списку, виберіть «Руху грошових коштів. Завантаження та вивантаження документів ». Ще однією системою, що допомагає зорієнтуватися при роботі з «1С», є діалогове вікно «Путівник», супроводжує будь-які ваші дії. Просто виберіть в його змісті потрібну вам тему подвійним клацанням миші.