Як надіти чохли на сидіння автомобіля. скільки коштує оеть чохли на авто.

Захищаючи від зносу крісла вашого автомобіля, надіньте на них чохли, які ідеально підходять до інтер'єру вашої машини. Підберіть вироби з щільною, стійкою до стирання і приємною на дотик тканини.
Вам знадобиться
  • - нові чохли для сидінь автомобіля;
  • - міцна мотузка або відрізок дроти в вінілової оплетке;
  • - капронову шнур діаметром 3 мм;
  • - голка і міцна нитка;
  • - комплект автомобільного інструменту.
Інструкція
1
Виберіть комплект автомобільних чохлів, підходящих для вашої моделі машини. Вийміть їх із заводської упаковки і вивчіть прикладену до набору інструкцій, визначивши призначення кожного його елемента. Якщо ви одягаєте підігріваються чохли, перевірте технологічні отвори і надрізи для відкидаються спинок, підголівників і ременів безпеки.
2
Розкладіть вироби на рівній поверхні. Зверніть особливу увагу на матеріал, їх якого виконані фіксатори чохлів. Якщо він недостатньо міцний, демонтуйте стандартні зав'язки і замініть їх надійними капроновими мотузками або проводом в вінілової оплетке.
3
Нескладні маніпуляції з затяжками дозволять вам рівномірно розподілити зусилля по всій поверхні при установці виробів і захистять матеріал від розривів. Придбайте в рибальському магазині триміліметровий капронову шнур і пришити його замість звичайних тасьомок, розташованих по краях чохлів.
4
Не старайтесь надіти і зафіксувати чохли, не знімаючи автомобільних сидінь. В іншому випадку, бажаючи прискорити роботу, ви піддаєте їх передчасного зносу. Навіть самий міцний матеріал, але нещільно прилягає до крісел, м'ятиметься, постійно збиватися і швидко прийде в непридатність.
5
Відгвинтивши кріпильні елементи, демонтуйте крісла з салону машини і надіньте на них нові чохли. Виключаючи деформацію захисних елементів, щільно зафіксуйте їх на сидіннях автомобіля, надійно затягнувши посилені тасьми. Уважно перевірте всі місця з'єднань і встановіть крісла в салон автомобіля, зафіксувавши їх за допомогою кріпильних елементів.
6
Придбавши для свого транспортного засобу шкіряні чохли, обтягніть ними сидіння з особливою обережністю. Врахуйте, що ваші надмірні зусилля можуть пошкодити або деформувати дорогий матеріал. Виключаючи небажані наслідки, пришийте з тильних сторін вертикальні блискавки для безпечної і швидкої фіксації чохлів.
Ушляхетнити інтер'єр автомобіля можна досить простими способами. Один із найпопулярніших - установка чохлів на його сидіння. Крім декоративної функції ці чохли несуть і чисто практичне навантаження. Вони захистять покриття крісел від швидкого зносу, їх можна попрати і швидко замінити при псуванні.
Вам знадобиться
  • Нові чохли для сидінь, провід з вінілової опліткою і капронова мотузка.
Інструкція
1
Придбайте чохли сидінь, які найкраще підходять до інтер'єру автомобіля. Вони повинні бути виготовлені з щільної тканини, приємною на дотик і стійкою до стирання. При наявності достатньої кількості коштів підберіть більш дорогий варіант підігріваються чохлів. Крім того що вони забезпечують більший комфорт, такі чохли будуть більш міцними, завдяки внутрішньому каркасу.
2
Після покупки розкладіть чохли, зніміть їх стандартні затяжки, які, як правило, виконані з недостатньо міцного матеріалу. Вставте в затяжки міцнішу риболовну мотузку, а краще шматок дроту в вінілової оплетке, який має високу міцність і легко затягується при необхідності. При затягуванні, тасьма з таких матеріалів дозволяє рівномірно розподілити зусилля на затяжках, що вбереже їх від можливого разрива.Тесемкі, які розташовані по краях чохлів, службовці для їх натяжки, замініть капроновим шнуром діаметром близько 3 мм. Він дуже міцний, і дозволяє набагато краще справити натяжку чохла. Для цього пришийте його на місці старих затяжок. Найкращі капронові шнури можна придбати в спеціалізованих магазинах для риболовлі.
3
Зніміть сидіння, відкрутивши кріпильні гайки або болти, що приєднують їх підлозі салону. Надіньте на них нові чохли, які максимально щільно затягніть за допомогою нових затяжок, щоб вони не ковзали і не м'яли на сидіннях. Ретельно затягніть, а потім перевірте всі вузли затяжок. Тільки після цього, знову встановіть крісла в салон, загвинтивши гайки або болти.Можно надіти чохли і затягнути їх, не знімаючи автомобільні крісла. Але в цьому випадку обтяжка НЕ БУДЕ настільки якісною. В результаті чохли м'ятимуть, що призведе до того, що вони розірвуться або ізотрутся і вийдуть з ладу набагато раніше нормально закріплених чохлів.