Як провести день дитячого саду.

День дитячого саду - свого роду презентація дошкільного закладу. Цей захід дає можливість батькам взяти активну участь у різних заняттях разом з дітьми, проконсультуватися з педагогами і фахівцями, а також ближче познайомитися з життям дитини в дитячому саду. Тому дуже важливо, щоб враження від цього дня залишилося у батьків позитивним.
Інструкція
1
Підготовка до дня дитячого саду починається заздалегідь. Щоб повідомити всіх батьків про майбутній захід, напишіть і повісьте на самому видному місці (зазвичай це робиться біля входу) барвисте оголошення. Можна також разом з дітьми зробити запрошувальні, а також всілякі вироби для тематичної виставки/ярмарки. Присвятіть її пори року, коли проводиться день дитячого саду, фольклорному свята або іншому цікавої події.
2
Захід слід почати з зустрічі батьків з завідувачем дитячим садом (або його заступником). Він зазвичай проводить презентацію дошкільного закладу. Для більшої наочності її добре зробити з використанням мультимедійних технологій. На зустрічі також можна обговорити поточні питання, розповісти про оплату за утримання дитини та передбачених для батьків пільгах, про майбутні плани удосконалення роботи дитячого садка. На зустріч з батьками також запрошуються працюючі в дитячому саду фахівці: психолог, логопед, старший вихователь, педагог з додаткової освіти та інші.
3
Далі проводиться екскурсія по дитячому саду з переглядом фрагментів різних занять. Батьки відвідують групи, фізкультурний та музичний зали, медичний кабінет, виставку з виробами, басейн (якщо він є) і т.д.
4
В рамках дня дитячого саду можна показати батькам підготовлену заздалегідь інсценівку казки, лялькову виставу чи концерт за участю дітей різних вікових груп.
5
Запросіть батьків на майстер-класи. Зазвичай дорослі з інтересом і задоволенням займаються разом з дітьми виготовленням народних обрядових ляльок, аплікацій, рельєфних листівок, карнавальних масок і т.д.
6
Потім проведіть в їдальні для батьків дегустацію різноманітних страв з меню дитячого саду.
7
Закончите день дитячого саду ярмарком випічки і дитячих виробів.
Якщо ви хочете провести барвистий і запам'ятовується свято вашій дитині, можна звернутися в одне з агентств, що надають даний вид послуг. Запросіть клоунів, костюмованих акторів чи ростових ляльок. Однак не в кожній сім'ї є можливість оплатити послуги такої фірми, та і проведення заходу не так дешево. В цьому випадку можна влаштувати дитяче свято своїми силами. Що для цього потрібно:
Інструкція
1
Визначте місце проведення свята. Від його розмірів залежить вибір необхідного обладнання та його потужність. Далі встановіть обладнання так, щоб акустичний ефект був правильним. Найкраще поставити чотири колонки по кутах приміщення або майданчики, але не направляйте їх один на одного, краще поверніть трохи вбік. Це потрібно для того, що б звук рівномірно розподілявся, а не бив в одну точку.
2
Далі потрібно скласти програму свята. Що в неї увійде, залежить від вашого бажання, захоплень вашої дитини та її віку. Наприклад: святкова зустріч гостей, конкурси, жарти, виступ запрошених гостей, музичний супровід і т.д.
3
Перед тим, як почати готувати шоу, визначте склад гостей. Якщо вашій дитині більше шести років, надайте йому самостійний вибір. Нехай він скаже вам, кого саме він хоче запросити зі своїх друзів і подруг. А ви вже визначте, кого з дорослих запросити вам, і чи запрошувати взагалі. Можна розбити свято на дорослу й дитячу програми. В такому випадку ви запрошуєте батьків дітей, робите для них окремий стіл, куди після завершення програми ви і сядете разом. Діти окремо, дорослі окремо. Не варто садити всіх за один стіл, так як ваша дитина захоче відчути себе господарем, а в присутності батьків це навряд чи в нього вийде, проте залишати надовго дітей одних теж не слід, періодично заходите до них.
4
Для запрошення гостей, за пару тижнів роздайте або розішліть запрошення, в складанні яких залучіть свою дитину, йому це буде цікаво.
5
Визначте склад учасників шоу-програми. Тут можна використовувати обох батьків як основних акторів, бабусю з дідусем у вигляді мудрих чарівників, дядю тітки і так далі. Якщо, кількість запрошених менше десяти, то багато помічників залучати не варто.
6
Складіть програму. Можна розіграти уривки з улюбленої казки дитини, провести музичні конкурси, конкурси на уважність і так далі. Головне при виборі програми враховувати вік запрошених і інтереси вашого малюка.