Як вибрати гребінець.

Мрія кожної жінки мати густі, здорові і гарне волосся! Для того щоб волосся завжди виглядали чудово не достатньо лише використання різних поживних масок, шампунів і пінок. Виявляється, зовнішній вигляд волосся багато в чому залежить від того, який гребінцем ви користуєтеся щодня.

Вирушаючи в магазин, просто дивуєшся, наскільки широкий асортимент пропонованих гребінців. Яку ж вибрати гребінець, яка б підходила б саме вашому волоссю? Види гребінців: 1.Классіческая гребінець. Її щетина може бути виконана як з натуральних, так і з штучних матеріалів. Також, щетина може бути змішаного типу. Цей вид гребінця ідеально підходить для догляду за волоссям безпосередньо перед відходом до сну. Дбайливіше і ніжніше всього по відношенню до волосся відноситься класична гребінець з натуральною щетиною. Вона не пошкоджує структуру волосся, оскільки виконана з схожого матеріала.2. Пластмасова гребінець. Треба сказати, що використання пластмасових гребінців не є кращим рішенням для догляду за волоссям. При розчісуванні волосся распушаются в усі сторони за рахунок виникнення явища електростатики. В результаті тривалого їх використання волосся стає більш сухим і ламким, з'являються посічені конци.Лучшей альтернативою пластмасовій гребінці є гребінці з силікону і карбону. Силіконові гребінці широко застосовуються при фарбуванні волосся і стрижці. Карбонові гребінці ідеально походять для створення об'єму в результаті начосу волосся. Силіконові і карбонові гребінці випускаються в різноманітних колірних гамах і можуть мати різні розміри. Маленькі гребінці можна захопити з собою на роботу, а розміром більше використовувати в домашніх условіях.3. Дерев'яна гребінець. Уже приємно, що дана гребінець виконана з екологічно чистого і натурального матеріалу, має приємний тонким ароматом. При розчісуванні, ніякої шкоди волоссям не завдає, не викликає статичного ефекту. Вона ідеальна для щоденного застосування. З її допомогою, також, можна наносити різні засоби для укладкі.4.Металліческая гребінець. Безумовно, для щоденного використання гребінець з металу непридатна. При розчісуванні, відбувається пошкодження шкіри голови, в результаті чого волосся будуть, при постійному використанні, истончаться, стануть ламкими, неминуче поява посічених кінчиків. А от якщо потрібно розділити пасма, або зробити начісування - цілком можна вдатися до допомоги металевої расческі.5.Брашінг. Це щітка циліндричної форми, що має на своєму корпусі спеціальні кругові отвори. Щітка може мати як металеву, так і натуральну щетину. За допомогою фена і брашинга з легкістю можна зробити практично будь-яку укладку і надати потрібну форму своїм волосам.Вибрать гребінець - половина справи. Дуже важливо в процесі експлуатації не забувати, що за нею треба правильно доглядати.

Догляд за гребінцями

При щоденному використанні, неминуче скупчення жиру, поту, частинок шкіри на зубах гребінця або на її щетині. Тому, якщо ви почнете розчісуватися такий гребінцем, то неодмінно забрудните чисте волосся. Будь-яка щітка потребує регулярного очищення. Для цих цілей можна використовувати щітку, яка призначена для видалення бруду і волосся з поверхні гребінців і між зубами. Можна скористатися вологими серветками, які не тільки очистять, а й продезинфікують поверхню. Щітки з природною щетиною слід промивати в теплій воді з додаванням мильного розчину. Дайте їй висохнути природним чином, попередньо розправивши щетіну.Виберете собі відразу кілька гребінців на всі випадки життя, а волосся в подяку, відповідять вам своїм сліпучим здоровим блиском і красою!