Як змінити свої імідж.

Зміна зовнішнього вигляду або іміджу необхідно, перш за все, тим людям, які втомилися від свого вигляду, почувають себе не в своїй тарілці, незадоволені собою або хочуть щось змінити у своїй зовнішності. Зміна іміджу також показано тим, хто відчуває постійну втому, невдоволення життям або не може впоратися з вантажем проблем.
Інструкція
1
Не поспішайте відразу і до невпізнання міняти зовнішність. Іноді варто всього лише пофарбувати волосся в інший колір, зробити ультрамодний манікюр або купити незвичні за формою туфлі, і на душі одразу ж стає гармонійніше.
2
Якщо ж душа вимагає кардинальних змін, то спочатку слід замислитися: а що я, власне, хочу і які кошти мені доведеться в це вкласти? Поспостерігайте за людьми, погортайте журнали - чим більшою інформацією з різних образам ви будете володіти, тим простіше буде вибрати.
3
Вирішивши змінюватися - міняйтеся! Почніть з голови. Ви ніколи не носили коротку стрижку або вам завжди хотілося пофарбуватися в блондинку - дерзайте! Під нову стрижку підберіть новий макіяж.
4
Вирушаючи в магазин за одягом, зверніть увагу на нові стилі та напрямки. Не бійтеся експериментувати з текстурою тканини, довжиною і, звичайно ж, кольором! Слухайте себе - якщо всередині комфортно, то не сумнівайтеся і не слухайте ніяких порад "бувалих" подруг.
5
Якщо ви воліли взуття на низьких підборах, то зважитеся на шпильку! Це не тільки посприяє зміни способу, але і допоможе навчитися красиво ходити на каблуках.
6
В додавання до одягу спробуйте зробити акцент на яскравих аксесуарах. Незвичайний шарф або модні сонячні окуляри допоможуть вам грати з образом, додаючи до нього загадковості і яскравості.
7
Змініть парфум. Новий запах відкриє вам нові горизонти і додасть сил для нових звершень.
8
Міняючись зовні, не забудьте і про внутрішній світ! Розширте свої межі! Займіться спортом, запишіться на курси іспанської мови, купіть книги, про які давно мріяли. Зверніть увагу на культурне життя свого міста: сходіть в театр або на прем'єру фільму. Адже нові емоції завжди дають поштовх до саморозвитку!
9
Не бійтеся позбавлятися від старих речей. Викиньте стару косметику і ті речі гардеробу, які ви більше не будете носити. Звільніть в шафах місце для нового життя!
10
Будьте готові до того, що оточуючі будуть по-різному ставиться до змін, що відбуваються з вами. Хтось засуджено покачає головою, а хтось підтримає і зрадіє. Не слухайте тих, хто намагається нав'язати вам негатив. Будьте впевнені в собі, не бійтеся пробувати, адже тільки від нас залежить яскравість і насиченість власного життя!