Як почати будувати кар'єру за кордоном. тест Як визначитися з професією.

В пошуках гарного місця роботи деякі росіяни відправляються за кордон. Але домогтися успіху в чужій країні набагато складніше, ніж здається на перший погляд. Перспективи розвитку і великі зарплати щорічно змушують жителів Росії їхати на заробітки в інші країни.
Інструкція
1
Після того як ви визначилися з країною майбутнього проживання, необхідно зайнятися вивченням мови, якою в неї говорять. Якщо вам дозволяють фінанси, краще навчатися одразу кільком іноземним мовам. Існує кілька видів навчальних програм, але для якнайшвидшого оволодіння матеріалом краще скористатися курсами поглибленого вивчення мови.
2
Як в Росії, так і за кордоном високо цінується наявність документів про вищу освіту. Вам буде необхідно підтвердити свої знання в посольстві країни, в яку ви вирішили відправитися. Найкраще обирати майбутнє місце проживання виходячи з того, чи потрібні даній країні фахівці саме вашого профілю, тоді ви зможете досить швидко знайти гідне місце роботи. Якщо у вас немає вищої освіти, доведеться закінчити спеціальні курси за новим місцем проживання.
3
Для отримання місця роботи в чужій країні не завадить наявність досвіду в тій сфері діяльності, в якій ви збираєтеся працювати. Чим більше трудовий стаж, тим вище шанси отримати бажану вакансію. Крім того, вам знадобиться офіційний дозвіл на роботу, оскільки без нього жодна шановна компанія не надасть потенційному працівнику навіть посада прибиральниці.
4
Найчастіше проблеми у новоприбулих в інші країни росіян виникають саме з отриманням дозволу на роботу. Це безпосередньо пов'язано з тим, що деякі фахівці цих країн після кризи опинилися без роботи, і уряду зацікавлені в тому, щоб надати робочі місця жителям своєї країни. Щоб вирішити цю проблему, вам необхідно бути набагато професійніше і цілеспрямованою решти претендентів.
5
Якщо у вас є знайомі, які живуть в тій країні, в яку ви збираєтеся перебратися, то обов'язково скористайтеся дружніми зв'язками. Цілком можливо, що саме з їх допомогою ви зможете роздобути гарне місце роботи в новій країні.
6
В тому випадку, якщо вам не потрібна висока посада, а ви просто хочете почати нове життя в новій країні, можна поступитися цими правилами. Тоді ви зможете без особливих складнощів отримати роботу в сфері обслуговування.