Як підвищити витривалість.

Витривалість - це здатність організму протистояти втомі. Вона необхідна не тільки в спортивній сфері, будь то професійний спорт або походи в звичайний фітнес-клуб, але і в звичайному житті, так як витривала людина набагато легше справляється зі стресовими ситуаціями і робочими авралами.
Інструкція
1
Витривалість безпосередньо залежить від того, наскільки швидко людина стомлюється. Стомлення можна поділити на фізичне і нервове. Для того, щоб стомлення наступало якомога повільніше, необхідно мати розвинену серцево-судинну і дихальну системи.
2
Найкраще витривалість розвиває спорт. Будь фізичне навантаження сприяє зміцненню і розвитку м'язового корсету. Також існують види спорту, в яких здатність максимально втомлюватися виходить на перше місце. Це біг, спортивна ходьба, велоспорт і т.д.
3
Для того, щоб розвивати витривалість, необхідно дотримуватися золотого правила: тренування повинні бути регулярними, а навантаження має зростати поступово. Недотримання цього правила призводить до надривів організму, а також виснаження нервової системи.
4
Для підвищення витривалості не обов'язково відразу починати займатися бігом. Для людей, які довгий час не займалися спортом, відмінно підійдуть заняття йогою і пілатесом. Статичні навантаження без стресу і надриву допоможуть увійти в спортивний ритм.
5
Швидка втомлюваність на тренуванні може бути викликана і невмінням правильно дихати. Перш ніж почати тренуватися освойте кілька дихальних практик (їх багато в йозі) - це допоможе вам вловити правильний ритм дихання при фізичних навантаженнях.
6
Якщо дихальна система розвинена слабо, то можна спробувати походити в басейн. Плавання не тільки зміцнює весь організм, але і прекрасно розвиває легені.
7
При розвитку витривалості не забувайте про правильне харчування. Раціон повинен бути багатий білками, вітамінами макро- і мікроелементами. При бажанні можна порадитися з лікарем і пропити курс спеціальних біодобавок для людей, чий організм піддається посиленим тренуванням.
8
Тренуючи витривалість, пам'ятайте, що найголовніше - це отримувати задоволення від процесу. Вчені довели, що якщо виконувати вправи з хорошим настроєм і посмішкою, то їх ефективність буде набагато вище!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7pASX9zHPBc