Як відкрити салон з продажу автомобілів.

Відкриття салону з продажу автомобілів вимагає великих грошових вкладень, і окупається цей бізнес за тривалий час. Тому, інвестуючи в торгівлю автомобілями через салон, пам'ятайте, що ця робота багато в чому на перспективу.
Інструкція
1
Перш за все, добре вивчіть автомобільний ринок регіону, де збираєтеся відкрити автосалон, і з'ясуйте, які автомобілі на ньому вже представлені. Потім визначитися з маркою машини, яку продаватиме в своєму автосалоні. Вибирайте таку, яка ще не представлена в даному регіоні. Тоді можна уникнути непотрібної конкуренції.
2
Складіть докладний бізнес-план з прогнозом передбачуваного прибутку, перспективами розвитку, розрахунком можливих ризиків і пропозиціями щодо їх подолання.
3
Далі зверніться до представництва або дистриб'ютору компанії (автомобілі якої хочете продавати) з пропозицією про співпрацю. Для цього напишіть їм електронне або звичайний лист і прикладіть бізнес-план. Співробітники компанії проведуть дослідження на предмет перспективності регіону. Після цього з вами зв'яжеться менеджер з розвитку дилерської мережі.
4
Якщо рішення про співпрацю буде прийнято, вам запропонують підписати договір, і можна приступати до зведення автосалону.
5
Успіх вашого підприємства багато в чому буде залежати від обраного для салону місця. Він може не розташовуватися в центрі міста, але повинен бути поблизу траси, зі зручним під'їздом і вітринами, що виходять на проїжджу частину. Підібравши підходяще місце і підписавши договір з муніципалітетом, можна починати будівництво або ремонт вже готового будинку.
6
Зверніть увагу, що приміщення для повноцінного автосалону повинно бути не менше 700 кв. м. Це пов'язано з рекомендаціями дистриб'юторів: відводити під один автомобіль 27-30 кв. м, щоб покупці могли вільно підійти до машини з усіх боків, вільно відкрити дверцята, заглянути під капот і т.д. Крім того, незважаючи на великі грошові витрати вигідніше відкривати повномасштабний дилерський центр з торговельним залом, магазином запчастин і автосервісом. Тоді він окупиться швидше.
7
Оформлення автосалону завжди узгоджується з дистриб'юторами. Воно повинно відповідати вимогам виробників: повинна бути використана певна символіка, колірне рішення. Деякі дуже великі компанії преміум-брендів регламентують навіть постачальників м'яких меблів.
8
Особливу увагу приділіть підбору кадрів, намагайтеся приймати на роботу тільки професіоналів і легко учнів людей. Підготовкою підібраного вами персоналу зазвичай займається дистриб'юторський центр.
9
Після оснащення салону всім необхідним обладнанням займіться рекламою. Витрати на неї обов'язково закладіть в своєму бізнес-плані. Виробники, як правило, постачають доларів тільки необхідними матеріалами: буклетами, роликами для телебачення. При проведенні рекламної кампанії дайте оголошення в популярні газети типу «З рук в руки», «Екстра-М» та інші.
10
Для залучення потенційних покупців продумайте і використовуйте різні акції, про які оголошуйте заздалегідь. Наприклад, пообіцяйте безкоштовну мийку авто всім відвідувачам салону в неділю. Але обов'язково прослідкуйте, щоб у ваших клієнтів було якісне обслуговування.
Зверніть увагу
Вважається, що при розумному веденні справ салон з продажу авто окупається в середньому за 5 років.
Корисна порада
На переобладнанні в салон вже готової будівлі можна значно заощадити і вкластися в 300-400 тисяч доларів. Середні витрати на будівництво нового салону, за оцінками експертів, становлять близько 700 тисяч доларів (без урахування витрат на обладнання).