Як підключити на телефон безкоштовний інтернет. Як потключіть інтернет безкоштовно на телефон.

Безкоштовний інтернет, це, по суті, нонсенс. Як і за будь-яку сторонню послугу, користування мережею потрібно оплачувати. Любителям заощадити нагадаємо, що по-перше, безкоштовний сир тільки з мишоловці, а, по-друге, отримання трафіку безкоштовно не завжди законно. Тому просто спробуємо розповісти, як отримати безкоштовний інтернет на телефон.
Інструкція
1
Варіант перший. Законний, але не зовсім вже безкоштовний. WAP-інтернет - річ дорога і необщедоступная, тим більше, що версії для нього є не у всіх сайтів. Ви напевно замислювалися, що саме «їсть» таку кількість трафіку. Звичайно це картінкі.Для реалізації цього способу потрібен телефон з підтримкою Java і GPRS і безкоштовний браузер Opera Mini.
2
Встановити програмку на телефон дуже нескладно. Ви просто завантажуєте її через той же WAP або на комп'ютер. Вона сама очистить сторіночки від усіх непотрібних банерів, флешок і т.д. Так от, просто-напросто відключивши картинки, ви практично до нуля зведете рахунки за інтернет. Але зовсім безкоштовним він все-таки не стане.
3
Варіант другий. Простий, легкий, безкоштовний, абсолютно законний. Практично всі громадські місця: кафе, бари, кімнати відпочинку на вокзалах і аеропортах рясніють табличками «Wi-Fi безкоштовно»
4
І тут все просто: заходите в основне меню свого телефону, підключаєте Wi-Fi, виконуєте пошук сполук, вибираєте потрібну. Тепер просто користуєтеся інтернетом через той браузер, який у вас встановлений.
5
Варіант третій, законним його назвати складно. Інтернет рясніє всілякими пропозиціями програм, які обіцяють вам безкоштовний інтернет. Звичайно, задоволення це коштує грошей і не завжди малих. Крім того, ви прекрасно розумієте, що в даному випадку інтернет ви будете красти, а це вже наказуемо.Но в даній ситуації вирішувати тільки вам. Удачи в пошуку!