Як намалювати афішу.

Завдання створення афіші постає перед людиною, які не займаються професійно шоу-бізнесом, рекламним або поліграфічним справою, досить рідко. Вирішити її можна кількома способами, вибір яких залежить від призначення афіші та ваших можливостей - це можна зробити самостійно, використовуючи можливості комп'ютерної техніки, а можна звернутися до професіоналів.
Інструкція
1
Найпростіший, хоча і найбільш дорогий варіант - звернутися в рекламне агентство. У цьому випадку вся практична сторона створення макету афіші та втілення його в папері ляже на професіоналів. Вам буде достатньо пояснити дизайнеру, яким би вам хотілося побачити результат, а з менеджером домовитися про матеріал, тираж і ціною.
2
Якщо ж достатньо одного примірника, а ви вмієте малювати або якісно копіювати від руки зображення, питання створення афіші полягатиме, в основному, у виборі матеріалів. У найпростішому варіанті досить підібрати папір потрібного формату і скористатися звичайними фарбами - наприклад, гуашшю. Якщо ж афіші доведеться досить довго висіти на вулиці, треба подбати про її захистіть - наприклад, підібрати водостійку фарбу і папір.
3
Відсутність просунутих здібностей до малювання можна замінити умінням використовувати відповідні комп'ютерні програми. Найчастіше для створення графіки цього роду застосовують графічний редактор Adobe Photoshop або настільну видавничу систему Microsoft Office Publisher. Однак у багатьох випадках можна обійтися і текстовим процесором Microsoft Office Word. Якщо у версіях Word 2007 і 2010 розкрити в меню розділ «Файл», вибрати пункт «Створити» і клікнути категорію «Рекламні листівки», то в каталозі з назвою «Афіші» можна підібрати готовий шаблон. Завантаживши його в текстовий процесор, відредагуйте написи і зображення так, як вам потрібно.
4
Афіші рідко мають формат стандартного аркуша A4, частіше вони вимагають паперу великих розмірів. Щоб підготовлений комп'ютерний макет вивести на друк вам буде потрібний широкоформатний принтер. Його можна знайти в тих же рекламних агентствах або фотосалонах - там вам за певну плату роздрукують збережений на будь-якому носії (флешка, cd-диск) макет. Однак можна використовувати і звичайний принтер - драйвери більшості з них за замовчуванням ділять великі зображення на потрібне число стандартних листів A4.