Як записати передачу.

Робота, прогулянки з дітьми, виїзди до батьків, обов'язкові заходи і зустрічі з друзями забирають багато часу, причому не завжди цей час проходить з користю і задоволенням. Часом так хочеться просто подивитися що-небудь цікаве по телевізору. Якщо у вас зберігся раритетний відеомагнітофон можна просто записати улюблену програму і подивитися в зручний час, якщо є DVD-програвач з функцією запису - ще краще. Але в наші дні досить і наявності комп'ютера.
Інструкція
1
Найпростішим способом запису телепередачі в прямому ефірі на комп'ютер є запис за допомогою Windows Media Center. Крім того програма дає можливість налаштувати автоматичну запис програми, щоб потім у зручний час ви змогли її переглянути.
2
Потрібен ТВ-тюнер - це такий пристрій, який підключається до комп'ютера через внутрішнє або зовнішнє гніздо розширення та джерело телевізійного сигналу (антена або кабель).
3
Якщо ТВ-тюнер не входить в комплект поставки комп'ютера, його потрібно придбати окремо.
4
В Windows Media Center ви можете налаштувати параметри запису. Інтерфейс Windows Media Center досить зрозумілий і доброзичливий, розібратися в ньому нескладно.
5
Отже, ви налаштували запис, і вона успішно почалася. Тепер записані вами передачі та фільми будуть збережені в розділі "Записані телепередачі Windows" (розширення WTV). За допомогою ТВ-тюнера програми будуть відтворюватися на комп'ютері.
Для того щоб записувати трансльовані по телевізору фільми на комп'ютер, не потрібно ніякого спеціального програмного забезпечення для передачі відео між пристроями. Більшість стандартних програм для редагування відео також можуть записувати фільми і телепередачі.
Вам знадобиться
  • - пристрій відеозахоплення;
  • - програма для редагування відео.
Інструкція
1
Підключіть AV-кабель пристрою відеозахоплення до аудіо і відео роз'ємів телевізора . Якщо телевізор з'єднаний з приставкою для цифрового ТБ, підключіть кабель до аудіо і відео роз'ємів цієї приставки. При підключенні кабелю дотримуйтеся відповідності кольорів (червоний штекер до червоного роз'єму, білий до білого і жовтий до жовтого).
2
Якщо на телевізорі або приставці є порт S-Video, підключіть кабель S-Video в цей порт. Якщо порт S-Video відсутній, записати відео можна буде тільки за допомогою AV-кабелю (хоча і з деякою втратою якості).
3
Вставте кінець USB-кабелю пристрою відеозахоплення в вільний порт USB на комп'ютер е. Можливо, доведеться почекати кілька хвилин, поки комп'ютер розпізнає пристрій.
4
Відкрийте програму для редагування відео, яка може захоплювати відео з камери. Наприклад, iMovie (для комп'ютер ов Mac), Windows Movie Maker або Adobe Premiere (для персональних комп'ютер ов) підтримують таку опцію.
5
Перейдіть в меню File («Файл») і виберіть опцію Capture («Захоплення») або Capture Function («Функція захоплення») на головному екрані програми для редагування відео. Якщо пропонується кілька варіантів захоплення, виберіть опцію Capture From Digital Video Camera - захоплення з цифрової відеокамери (так розпізнається системою пристрій відеозахоплення).
6
Введіть назву для відеофайлу, коли буде запропоновано зробити це в програмі редагування. Виберіть папку на жорсткому диску для того, щоб зберегти в ній файл з фільмом.
7
Натисніть кнопку Start Capture («Почати захват») або Start Import («Почати імпорт») в редакторі відео. Почніть показ фільму, який потрібно записати на комп'ютер.
8
Натисніть кнопку Stop Capture («Зупинити захват»), коли фільм закінчиться. Відео буде збережено в зазначеній раніше папці.