Як вирівнювати колір обличчя у фотошопі.

Виглядати як кінозірка в житті досить складно, зате на фото - простіше простого. На допомогу прийде чудо-програма фотошоп. Трохи часу і бажання і ось вже людина з ідеальною зовнішністю дивиться на вас зі знімка.
Інструкція
1
Вирівнюємо колір особи, тобто прибираємо цятки, почервоніння, зморшки. Скористаємося інструментом Spot Healing Brush Tool. Якщо не можете знайти його на панелі, просто натисніть "гарячу" клавішу J.
2
Наблизьте максимально зображення до себе, збільшивши масштаб до 600%.
3
Тепер закрашуємо цятки на обличчі віртуальної пензлем, заздалегідь виставивши потрібний діаметр. Робимо це точно й акуратно.
4
Далі потрібно скопіювати основний колір (знайдіть кнопку копіювання у правому нижньому куті), а до нижнього шару застосувати Filter - Blur - Surfase blur (Поверхневе розмиття). Потрібно встановити значення один-два і натиснути ОК.
5
Тепер працюємо з верхнім шаром, вибираємо ластик Eraser Tool (натискаємо клавішу Е), встановлюємо прозорість ластику приблизно 65 відсотків і стираємо те, що нам не подобається на
6
З'єднайте два шари за допомогою поєднання клавіш Ctrl + E.
7
Для природності додайте трохи шуму.
8
Далі працюємо з колір ом особи: додаємо новий шар і інструментом Eyedropper Tool вибираємо колір , коригуємо його на палітрі.
9
Тепер акуратно зафарбовуємо особа (не забудьте при цьому встановити потрібну прозорість шару).