Як відобразити xml.

Extensible Markup Language (XML) - це розроблений міжнародною організацією W3C стандарт для розміщення в текстових файлах відносно невеликих обсягів даних. Файли з розширенням xml частіше як джерело даних використовуються скриптами, але іноді виникає необхідність відображення які у них даних безпосередньо в сторінці браузера без використання скриптів.
Інструкція
1
Якщо XML-файл призначений для використання в вузькому колу користувачів (в корпоративній, домашньої мережі або навіть на одному комп'ютері), цілком може виявитися, що ніяких додаткових заходів вживати і не потрібно. Деякі версії браузерів - Mozilla Firefox, Internet Explorer - можуть відображати такі файли у вигляді дерева з нерозкривається вузлами.
2
Інший відносно простий спосіб - використовувати окремий файл з CSS-інструкціями, що описують правила оформлення висновку даних з XML-файла. Щоб ним скористатися, спочатку підготуйте цей файл - таблиці стилів в цьому випадку складаються за звичайним для стандартних HTML-сторінок правилами мови CSS. Потім завантажте таблицю стилів на сервер сайту.
3
Відкрийте XML-файл в будь-якому текстовому редакторі, а якщо у вас є спеціалізований редактор з підсвічуванням синтаксису - ще краще. На початку коду додайте ще один рядок з посиланням на створений для цього документа файл CSS-стилів. Наприклад, якщо стилі поміщені в файл з назвою xmlStyles.css і збережені в ту ж папку, де лежить і XML-файл, що вставляється рядок повинен виглядати так:
4
Збережіть відредагований XML-файл, і на цьому операція буде завершена.
5
Ще один спосіб відображення документа XML полягає в використанні правил стильових таблиць, що задаються іншою мовою - Extensible Stylesheet Language (XSL). Він має кілька варіацій (XSLT, XSL-FO, XPath), що мають різні призначення. Використання цього способу, як правило, теж вимагає створення окремого файлу з інструкціями, що описують способи відображення XML-документа. Посилання на цей зовнішній файл теж поміщається в початок тексту документа. У найпростішому вигляді, для зовнішнього файлу з назвою xmlStyles.xsl, лежачого в одному каталозі з основним документом, ця посилання може виглядати так: Зрозуміло , підготовка такого файлу вимагає знання відповідних мов - XSLT, XSL-FO, XPath.