Як заточити ножі.

Готувати, використовуючи гостро заточені ножі , - одне задоволення. Чого не можна сказати про процес приготування їжі людиною, озброєним ножем, не здатним впоратися навіть з тонкою шкіркою і ніжною м'якоттю томата. Гострий ніж - найкращий помічник будь-якої господині і друг шеф-кухаря. Заточити ніж можна за допомогою мусата, точильного каменю або спеціальної механічної або електричної точила.
Вам знадобиться
  • Мусат
  • Точильний камінь
  • Електрична або механічна точилка
  • Коврик з пористої гуми або рушник
Інструкція
1
Мусат це круглий або овальний прут з рискою, оканчивающийся декоративної рукояткою. Його потрібно встановити вертикально, рукояткою вгору, на шматок пористої гуми або на складене у декілька шарів звичайне кухонний рушник. Всі ці маніпуляції потрібні для того, щоб його наконечник не зійшов з поверхні, і ніж не зіскочив і не порізав вас або окружающіх.Возьміте ніж і встановіть його в верхній точці мусата, у рукояті, під кутом в 20 градусів так, щоб з мусатом стикався широкий кінець леза. Проведіть лезом ножа вниз по мусату так, щоб у нижній точки мусата ніж виявився паралельно столу, а з точилом стикалося його остріе.Повторіте операцію з іншого боку мусата, іншою стороною лезвія.Проводіте ножем поперемінно то з одного, то з іншого боку мусата раз десять . Акуратно поторкайте лезо ножа пальцем, щоб з'ясувати чи задовольняє вас заточка. Якщо ні, ще раз повторіть попередні действія.Мусати бувають сталеві, алюмінієві, алмазні та керамічні. Останні вважаються кращими.
2
Точильні камені є брусок або коло з твердого матеріалу. Вони бувають штучні і натуральні. Найкращим точильним каменем знавці називають японський водний точильний камінь природного походження. Такий камінь перед використанням обов'язково опускають у воду і тримають там до тих пір, поки з нього не перестануть йти пузирі.Іскусственние точильні камені виготовляються зі спеціальної кераміки, з абразивів і за допомогою нанесення алмазної крихти на металеву або пластикову поверхню. Тут варто віддати перевагу комбінованим точильних каменів, тим у яких на різних сторонах різна зернистість. На стороні з низькою зернистістю ви просто заточувати ніж, а на стороні з високою - доводьте його до ідеальної остроти.Чтоби заточити ніж про точильний камінь, покладіть камінь на горизонтальну поверхню. Підкладіть під камінь шматок пористої гуми або складену в кілька разів рушник - дуже важливо, щоб камінь не скользіл.Поставьте нож полотном під кутом в 20 градусів до каменя, так щоб з найдальших від вас краєм точила стикався найширший край ножа. Ведіть ніж на себе поступово зміщуючи точку дотику від широкого краю ножа до вістря. Повторіть процедуру з одного боку полотнища стільки раз, скільки буде потрібно, щоб на ножі з'явився заусенец. Переверніть ніж і приступайте до заточенню іншого боку полотна.
3
Механічні та електричні точила представляють собою спеціальні верстати, оснащені двома керамічними дисками. Вам потрібно тільки помістити ніж, згідно інструкції, і рухати його на себе. Багато такі точила оснащені двома комплектами дисків - для заточування і для шліфування ножів. Недоліком механічних і електричних точилок є те, що вони дозволяють наточити ніж тільки під одним фіксованим кутом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J0K7B2_Bmnw
Корисна порада
Абсолютно помилковою є думка, що гострим ножем ви можете порізатися швидше, ніж тупим. Тупий ніж вимагає більше зусиль і може зіскочити з продукту, гострий ніж ріже без зусиль і розрізає продукт до кінця.
Кожен любитель зимової риболовлі стикався з проблемою, коли льодоруб замість того, щоб розколоти лід, нерозумно стрибає на місці. І не завжди під рукою є кілька нових ножів або пристосувань для заточування. Ножі льодоруба можна заточити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
На першому етапі ви повинні зрозуміти, з якої причини бур може не пробивати лід. * Занадто «крута» заточка, від чого бур в'язне в льоду. * Тупа ріжуча кромка від неякісної заточки. * Часта помилка - напівкругла заточка, від чого бур котиться по дузі. * «П'ятка» льодоруба знаходиться нижче ріжучої кромки.
2
Коли ви визначилися з проблемою, приступайте до роботи. Для якісної заточки потрібна струбцина, яка буде утримувати потрібний кут леза і зможе ходити вліво - вправо. Якщо струбцини немає, доведеться туго, оскільки розраховувати будете на точний окомір і координацію рухів. Але з часом прийде досвід.
3
Поставте нож скосом до наждак кромкою вгору, і, акуратно, здійснюємо заточку, не змінюючи заводського кута. Після цього, включаємо наждак, ставимо нож в позицію кромкою вгору і ведемо він одного кінця до іншого. Важливо зберегти первинний кут. Швидше за все, однією проводки ножа не вистачити, тому зробіть кілька проводок. Обробляйте обидва ножа, навіть якщо один з них не був затуплений.
4
В кінці відшліфуйте лезо на шліфувальному колі. Правда, деякі фахівці стверджують, що це зовсім не потрібна процедура. Ножі льодоруба і без шліфування відмінно служать рибалці, поки знову не потраплять на тверде чужорідне тіло.
Зверніть увагу
Важливо знати, що для заточення ніж має тільки одну площину. Якщо ви будете точити з обох сторін, це призведе до повної непрацездатності леза! Після процедури, спробуйте на палець бріткость ножа.
Корисна порада
Якщо ви спробуєте заточити ножі на рибалці, то у вас мало що вийде. Адже заточка допоможе тільки в тих випадках, коли дефекти незначні. Для якісної заточки ножів вам знадобиться наждак, діаметр якого не менше 15 сантиметрів, а також струбцина для кріплення ножів під різними кутами і ванночка, в якій можна охолоджувати ножі.