Як займатися на вуличних тренажерах.

Не у всіх є можливість і час для відвідування тренажерних залів, та й коштують заняття не дешево. Останнім часом на прибудинкових майданчиках і парках деяких міст з'явилися вуличні тренажери, які дозволяють перенести заняття на свіже повітря, під відкрите небо. Тепер тим жінкам, хто веде здоровий спосіб життя, можна вечірню пробіжку поєднати з тренуванням на різні групи м'язів, а тим, хто прогулюється з коляскою, спокійно позайматися, поки малюк спить поблизу.
Користь від занять на свіжому повітрі безсумнівна, ви зможете поєднати аеробні та силові навантаження, це найефективніший вид тренувань, що дозволяє швидко позбавитися від зайвої ваги і підтримувати відмінну спортивну форму. Вуличні тренажери допоможуть вам підвищити імунітет і опірність організму до різних захворювань, виробити стійкість до стресів і позбавитися депресії. Після кожного такого заняття ви отримаєте заряд бадьорості і позитивного настрою, якого вистачить ще на 2-3 дні до наступної треніровкі.На вуличних тренажерах можна займатися без тренера, хоча в деяких таких столичних комплексах працюють фахівці, які отримують зарплату від муніципалітету. Тренуватися можна будь-кому, незалежно від віку і статі, для цього потрібно вибрати той апарат, який забезпечить вам необхідне навантаження на потрібну групу м'язів. За допомогою тренажера ви можете накачати м'язи рук і спини, стегон і сідниць, прес і др.Несмотря на свій трохи легковажний вигляд - вуличні тренажери розфарбовані в яскраві кольори, вони допомагають навантажити м'язи так само, як і тренажери, встановлені в спортзалах. Ви досягнете максимального ефекту, якщо будете займатися на вулиці регулярно і правильно. Тренажери пристосовані до самостійної роботи, оскільки в їх конструкції вага тіла тренується використовується як основний навантаження. Це гарантує безпеку і ефективність тренувань. Підстава тренажерів бетонується, а допустимі навантаження розраховані мінімум на 150 кг.В стандартний комплекс вуличних тренажерів входить декілька найпопулярніших: «Гребля», «Верхня тяга», «Маятниковий», «Кругові рухи», «Кроковий» та ін. На тренажері « Гребля »ви зможете зміцнити практично всі групи м'язів на руках і ногах, а також черевний прес, спину і стегна. Для м'язів живота і преса призначений «Маятниковий» і «Кругові рухи». Дуже затребувані еліптичні тренажери, що дозволяють отримати аеробну нагрузку.Режім тренувань повинен бути таким же, як і в залі: Не їжте перед, під час і після тренувань, максимум, що можете собі дозволити - це склянку-другу води після занять. І не перевантажуйте всі групи м'язів - вправи на кожну групу робіть не частіше 1-2 разів на тиждень. Бути може, вам навіть варто проконсультуватися з тренером в спортзалі перед тим, як почати серйозно займатися на вуличних тренажерах.
Тренажери є відмінною заміною важким тренуванням зі штангою або гантелями. Вони прекрасно формують рельєф і мінімізують ймовірність отримання травми. Існує кілька важливих особливостей занять на тренажерах.
Інструкція
1
Напишіть собі комплекс вправ, який ви будете виконувати. Перед походом в спортзал ви повинні заздалегідь чітко знати, що ви будете робити. На кожному тренуванні рекомендується опрацьовувати не більше 2-3 м'язових груп. Тобто, у вас вийде приблизно 4-5 вправ на тренажерах . Кожне з них потрібно виконувати в 4 підходи по 8-15 разів. Отже, спочатку, складіть список тренажерів, на яких ви будете займатися.
2
Проведіть хорошу розминку перед основним тренуванням. Щоб не травмувати м'язи при силовому навантаженні варто добре їх розігріти. Почніть з поворотів тазом, всім тулубом, потім виконайте махи руками і ногами, а також потягніть спину, груди і плечі. Особливу увагу приділіть саме тим м'язам, які будуть більше за інших працювати на тренуванні. Дуже корисно також виконувати нахили і робити кілька розминок підтягувань на перекладині.
3
Встановіть невелику вагу на тренажері. Це потрібно для підготовки мускулатури для більш серйозної роботи. Перша фаза руху - «негативна». Вона завжди виконується з максимальним зусиллям на глибокому вдиху. Вдихайте через ніс, а видихайте через рот. Друга стадія - «позитивна». Вона робиться на глибокому видиху. Чим більше зусиль ви докладаєте на першій стадії, тим більше буде ефект від занять. Незалежно від типу тренажера стежте за тим, щоб спина завжди була рівною.
4
Додайте кілька вантажів. Після першого разминочного підходу, додайте вагу. Бажано цей робити кожен сет, щоб викликати гіпертрофію м'язових волокон. Тільки так можна запустити їх якісне зростання. Враховуйте також і те, що для постійного прогресу потрібно збільшувати навантаження кожен місяць і тиждень. Ту вагу, яку для вас ще місяць тому робітникам, повинен поступово ставати розминкою. При такому циклічному підході ваші тренування будуть завжди продуктивними.