Як фарбувати мініатюри.

Багато сучасних настільні ігри припускають гру мініатюрними фігурками - слайдами, які попередньо потрібно зібрати і пофарбувати. Із збіркою все очевидно, ми ж розглянемо процес прикрашення мініатюр.
Інструкція
1
Почнемо з обладнання робочого столу. Встановіть лампу денного світла, придбайте пензлі, фарби, грунтовки, фарби в балончику базового кольору.
2
Покладіть на стіл великий аркуш білого щільного паперу, саме на ньому ви будете фарбувати свої мініатюри (так стіл залишиться чистим). Знадобиться палітра, це може бути і професійна палітра і пластикова для дитячої творчості, і проста порцеляновий тарілка. Так, не забудьте про воду, ганчірку для кистей.
3
Тепер приступимо до роботи. Мініатюри заздалегідь можна частково зібрати і склеїти, залежно від розміру деталей і ступеня деталізації.
4
Наступний крок - наносимо грунтовку. Даємо їй висохнути і наносимо базову фарбу з балончика.
5
Далі фарбуємо великі деталі основними кольорами. Фарби спочатку пробуйте на палітрі, не наносите відразу на фігурку, мазки повинні бути легкими, вільними, без натиску.
6
Після цього приступаємо до деталей: наносимо тіні, висвітлюємо потрібні місця, ретельно прорисовуємо дрібні частини. Точно також фарбуємо всі деталі мініатюри і даємо їм просохнути.
7
Крок останній: збираємо мініатюру. Якщо спеціального клею немає, то спочатку для проби склеюємо простим клеєм, який легко порушити, щоб подивитися, що вийшло, а остаточний варіант склеюємо будь-яким моментальним клеєм. Ну ось, мініатюра готова - вдалої гри!