Як позбутися від кватирки на ВАЗ 2101.

Знаменита «копійка» - ВАЗ 2101 - на момент своєї появи на початку 70-х років минулого століття вважалася самим надійним і комфортабельним автомобілем в СРСР. Її прототипом став італійський Fiat 124. Але не всіх автолюбителів, які досі володіють цим автомобілем, влаштовує кватирка на передніх дверей, тому на неї часто ставлять скло від іншої моделі - ВАЗ 2105 або 2107.
Вам знадобиться
 • - скла передніх дверей від ВАЗ 2105 або 2107;
 • - ущільнювач стекол від ВАЗ 2105 або 2107;
 • - комплект бічних дзеркал;
 • - пластикові пильовики;
 • - сира гума;
 • - склопідйомники від ВАЗ 2105 або 2107;
 • - передня напрямна для скла ВАЗ 2105 або 2107;
 • - металеві засувки і наконечники;
 • - кронштейни 4 шт.;
 • - болгарка або ножівка по металу;
 • - маленькі затискні пластини для троса, які прикручуються до кронштейну скла - 2 шт.
Інструкція
1
Придбайте в автомобільному магазині все, що вам знадобиться. Розберіть передню бічну двері. Для цього зніміть дверну ручку і ручку стеклопод'емника, вона знімається викруткою або спеціальним знімачем. Опустіть трохи скло і відкрутіть трос, що тримає скобу, після цього скло відкрийте повністю. Зніміть обшивку дверей. Вийміть пильовики. Обережно розгорніть скло на 90 градусів і через утворену верхню щілину акуратно витягніть його. Відверніть напрямну, яка йде від стійки кватирки, потім - гвинти, на яких кріпиться кватирка до рамки. Вийміть весь блок з кватиркою разом.
2
Візьміть болгарку або ножівку по металу. Спиляєте перемичку, на яку спирається трикутник кватирки. Вона розташована між пінками, що знаходяться усередині дверей.
3
Змонтуйте пластиковий трикутник під дзеркало. Щільно вставте його в рамку двері, заженете в кут і добре закріпіть за місцем саморезом, просвердлите перед цим для нього отвір в трикутнику. Закріпіть саморіз через те отвір, де раніше кріпилася рамка кватирки.
4
Щоб зробити опору для кронштейна направляючої, виріжте з листа металу заглушку, якою закрийте віконце в арматурі. Направляючу вставте в паз на трикутнику. Нові бархотки прокладете в рамку двері і в напрямні. Стирчать кінці відріжте.
5
Встановіть склопідйомники, закріпіть їх, просвердливши два отвори в арматурі двері. Прикрутите в кронштейну стеклопод'емника скоби, але поки не вставляйте гумові прокладки, просто приміряйте скло, вставивши його через рамку і повністю закривши. Маркером відзначте на ньому те місце, де знаходяться скоби. Демонтуйте кронштейн стеклопод'емника, вийміть скло.
6
Відріжте стрічки з сирої гуми по довжині скоб і опустіть їх хвилин на 5 в бензин, щоб властивості гуми відновилися. Відразу ж після цього прикладіть гуму до скла по мітках, а зверху встановіть скоби і, зліг постукуючи дерев'яним бруском або киянкою, наколоти їх на скло до упору. Зачекайте з півгодини, поки гума просохне.
7
Встановіть скло через рамку. Якщо це важко, злегка розсуньте пінки дверцята, акуратно, щоб не деформувати їх. Встановіть скло у верхнє положення і змонтуйте склопідйомними пристрій, прикрутивши його до скоб на склі. Закріпіть облицювання дверей. Щоб вона не порушувався, зафіксуйте її, прикрутивши на місце дверну ручку. Встановіть на трикутник дзеркало і надіньте ковпачок на ручку дверей.