Як залити файли sql.

SQL-файли найчастіше містять інструкції по створенню та наповненню вмістом баз даних. Зазвичай вони використовуються для підготовки на SQL-сервері структури, необхідної для роботи сайту, або для перенесення даних з одного сервера на інший. Такі файли містять інструкції в звичайному текстовому форматі і завантаження їх на сервер, як правило, утруднень не викликає.
Інструкція
1
Якщо хостинг-компанія надала вам можливість використання MySQL, вона повинна передбачити і відповідний інструмент управління. Можливих варіантів два - або компанія використовує систему власного виробництва, або додаток PhpMyAdmin. Тому першою справою пошукайте в панелі адміністрування вашого аккаунта посилання на розділ, що відноситься до баз даних. У першому випадку про спосіб завантаження sql-файлів ви можете дізнатися в довідковому розділі хостингу або в службі підтримки. А в другому - операція почнеться з авторизації в «адмінки» додатка. Користувальницький інтерфейс PhpMyAdmin виводиться у вікно браузера, як у будь-якої системи управління сайтами.
2
Після авторизації, виберіть у лівій колонці інтерфейсу назву бази даних, в яку треба завантажити sql-файли. Вже існуючі в цій базі таблиці відобразяться в правому фреймі, а над ними ви побачите меню з посиланнями на різні функції управління базою MySQL.
3
Клацніть по посиланню «Імпорт» в меню, і додаток відобразить шукану форму для завантаження в базу даних інструкцій з sql-файлів. Натисніть кнопку «Обзор», знайдіть перший файл завантаження в своєму комп'ютері, виділіть її та натисніть «Відкрити». В полі «Кодування файлу» встановіть потрібне значення - сьогодні найчастіше текстові файли, включаючи і sql, записуються в кодуванні utf8, яка в цьому полі обрана за замовчуванням.
4
У секції «Формат файлу, що імпортується» залиште позначку навпроти напису SQL і натисніть кнопку OK для початку завантаження. Якщо все пройде нормально, ви побачите відповідне повідомлення і зможете перейти до завантаження наступного набору SQL-інструкцій. Якщо ж розмір файлу виявиться більше дозволеного хостером, вам доведеться вручну розділити містяться в ньому інструкції на кілька груп, зберегти їх у роздільні файли і повторити завантаження для кожного окремо.