Як виграти грін-карту.

Грін-карта надає своєму власникові можливість легально жити і працювати в США. Як відомо, в штатах, як і інших країнах, існують державні програми регулювання міграційних потоків. В рамках даних програм визначені деякі обмеження на в'їзд і здійснення трудової діяльності на території країни. Грін-карта знімає всі ці обмеження і дає можливість безперешкодного в'їзду та виїзду з США.
Інструкція
1
В інтернеті є чимало сайтів, не тільки детально розповідають, як виграти грін-карту , а й надають послуги реєстрації, заповнення та відправки анкет. Для того, щоб взяти участь у лотереї, вам необхідно відповідати декільком вимогам.
2
По-перше, прийняти участь можуть особи, які народилися в одній з країн-учасниць, визначених Держдепартаментом США. Цей список публікується щорічно перед початком прийому анкет.
3
По-друге, до участі в лотереї допускаються особи, що мають середню освіту або трудовий стаж не менше 2 років по висококваліфікованої спеціальності.
4
По-третє, до участі не допускаються особи з медичними протипоказаннями: мають соціально-небезпечні хвороби, психічні розлади, при існуванні ризику опинитися під опікою держави внаслідок важкого захворювання.
5
Нарешті, до участі не допускаються особи, які здійснювали умисні злочини або раніше депортовані з США.
6
Таким чином, вікових, соціальних або лінгвістичних обмежень (знання мови) не існує. Учаснику потрібно заповнити анкету про себе та свою сім'ю, відправити на сайт dvlottery.state.gov, там же можна відстежувати терміни проведення лотереї та її підсумки. Не рекомендуємо спотворювати свої анкетні дані, так як у випадку виграшу вам доведеться підтвердити їх відповідними документами; виявивши підробку, Уряд США відмовить переможцю в отриманні гран-карти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IyIQiuOs8vA