Чим годувати кота в спеку.

Неймовірну літню спеку важко переносять не лише люди. Для котів і кішок такі дні стають справжнім випробуванням. Тепла шубка сприяє перегріву. Тварина відмовляється від їжі, а власник знаходиться в роздумах, що найбільше підходить для раціону улюбленця в спеку.

В літню спеку активний і веселий домашній улюбленець стає млявим і пасивним. Найбільш важко пухнастим тваринам. Тепловий удар можуть отримати домашні вихованці брахіцефаліческого породи - це ті, у яких лицьова частина черепа вкорочена: британці, екзоти і перси. Через укорочений носик гаряче повітря потрапляє безпосередньо в легені. Тварина перестає вставати, важко дихає і не ворушиться. При цьому відмовляється від будь-якої їжі, запропонованої господарем.

Якщо ваш вихованець відмовляється приймати їжу, не наполягайте. Перш за все, ви повинні зробити спроби охолодити приміщення. При наявності кондиціонера це не складе особливих труднощів. Якщо ж кондиціонер відсутній, протягом дня кілька разів змочіть кота водою кімнатної температури. Після водних процедур ваш улюбленець захоче їсти, і ви зможете його нагодувати.

Літо - це не той час, коли потрібно щось міняти в раціоні харчування. У спеку їжа повинна бути свіжа і звична для вашого кота. Включіть в раціон більше продуктів, які були для вашого вихованця ласощами. Слідкуйте, щоб посуд для годування завжди була чиста. Відразу після годування прибирайте залишки трапези і мийте миски.

Вихованця, який вживає лише консервований рідкий або сухий корм, також доведеться годувати тільки звичною їжею. Вводити в раціон харчування нові продукти або переводити тварина на інші корми в спеку не рекомендується.

Щоб знизити навантаження на травну і серцево-судинну систему, давайте їжу маленькими порціями. Обмеження харчування в сильну спеку не зашкодить здоров'ю вашого вихованця.

Поїлку постійно ретельно мийте. 4 рази на день наливайте в миску свіжу воду. Спека сприяє швидкому розмноженню бактерій. Якщо ви не будете приділяти особливу увагу чистоті мисок, ваш кіт може захворіти.

При температурі повітря вище 30 градусів скасуйте прогулянки або ж виводите кота на вулицю рано вранці або пізно ввечері. Інтенсивний моціон сприяє підвищенню апетиту.