Як лікувати шпори.

Шпора - це кістковий наріст, що утворюється на п'яткової кістки. Шип (інша назва шпори) з'являється в місці запалення в'язок за рахунок відкладення солей кальція.Острая біль і муки при ходьбі, пов'язані з п'яткової шпорою знайомі багатьом людям, які переступили сорокалітній рубіж і мають цілий букет хвороб. Плоскостопість, надлишкова маса тіла, захворювання суглобів, порушення постави, непомірні фізичні навантаження можуть з'явитися раптовими причинами хвороби.

Біль виникає зазвичай вранці після вставання з ліжка або після довгої сидячої роботи. Протягом дня біль може стихати, а до вечора відновлюється з новою силою. Як довго може протікати болючий процес? На це питання немає однозначної відповіді. Людина може страждати від декількох днів до декількох років, в залежності від тяжкості перебігу болезні.Как тільки перші симптоми хвороби дали про себе знати, необхідно починати лікувати шпори. Ви можете вибрати найбільш прийнятні для себе варіанти: візит до лікаря або лікування народними методамі.На перших етапах захворювання багато хто намагається лікуватися самостійно за допомогою народних засобів. Позбутися від шпор можна за допомогою народних засобів. Ось лише деякі з них:

 1. Найпростіший спосіб - це постукування п'ятами по підлозі 2-3 хвилини.
 2. Застосування картопляних компресів (вимитий картоплю натерти на тертці, прикласти на п'яту, обгорнути бинтом, зверху накрити поліетиленом, залишити на ніч). Процедуру проводити 7 днів.
 3. Застосування компресів з чорної редьки (приготувати, як і картопляний компрес). Процедуру проводити 3 дні.

Однак не нехтуйте та порадами лікарів. Лікар-ортопед або хірург за допомогою рентгена поставить вам правильний діагноз про наявність або відсутність у вас п'яткової шпори. І якщо діагноз підтвердиться, то запропонує вам лікувати шпори. Лікар може вам призначити масаж і лікувальну фізкультуру, медикаментозне лікування і фізіотерапію, ударно-хвильову терапію і рентгенотерапію. У виняткових випадках може бути запропоновано хірургічне лікування. Призначення лікаря буде строго індивідуально для кожного пацієнта. Щоб не допустити хвороби необхідно займатися її профілактикою. Профілактика даного захворювання полягає в підборі зручного взуття на невисокому каблуці, зменшенні навантаження на область п'ят за допомогою ортопедичних устілок, своєчасному виявленні і лікуванні плоскостопості, корекції надмірної ваги.

Шпора, або плантарний фасціїт - це утворення шипоподібні остеофита на п'яткової кістки. Розростання тисне на м'які тканини, що викликає болісні болі при ходьбі. Розміри остеофита можуть досягати 3-12 мм. Для лікування застосовуються різні медичні методи і народні способи.
Вам знадобиться
 • - оцтова кислота;
 • - свинячий смалець;
 • - куряче яйце;
 • - листя лопуха;
 • - листя подорожника ;
 • - листя мати-й-мачухи;
 • - гірчиця;
 • - червоний пекучий перець;
 • - бинт;
 • - целофан;
 • - шкарпетки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете швидко і без особливих зусиль позбутися від шпори , зверніться в медичний заклад, де вам проведуть один з методів ефективного лікування. Шпори лікують за допомогою ударно-хвильової терапії, лазеротерапії, остеопатії, електрофорезу і грязьових аплікацій.
2
Ударно-хвильова терапія застосовується для лікування будь-яких наростів на кістки. Метод абсолютно безболісний, заснований на впливі інфразвуковий хвилі на уражені ділянки. Допомагає розпушити кристали солей кальцію і відновити фіброзні ділянки тканин.
3
За допомогою лазеротерапії звільняються іони кальцію і активізуються фібробласти, що допомагає швидко і безболісно видалити шпору. Лазеротерапія має розслаблюючий, болезаспокійливий, протизапальний і протинабряковий ефект.
4
Методика лікування за допомогою остеопатії спрямована на активізацію процесів, при яких відбувається розсмоктування кісткових наростів, усувається ущільнення в тканинах, поліпшується трофіка окістя. Процедури проводить лікар-остеопат, якщо інші методи лікування протипоказані.
5
При лікуванні за допомогою електрофорезу в окістя вводять лікарські препарати за допомогою слабкого електромагнітного поля. Десять процедур допомагають повністю позбутися шпори.
6
Грязьові аплікації проводяться за допомогою лікувальних грязей, які мають протизапальну, протинабрякову і розсмоктуючим ефектом.
7
У домашніх умовах ви можете скористатися народними рецептами. Перед проведенням будь-якої процедури распарьте ногу, додавши в таз з гарячою водою 1 столову ложку харчової соди і 1 столову ложку морської солі.
8
Приготуйте лікувальний склад. Змішайте 100 мл 70 оцтової кислоти з 100 г свинячого смальцю, додайте сире куряче яйце. Все ретельно перемішайте, настоюйте в темному прохолодному місці протягом 10 днів. Наносите суміш на розпарену шпору, накривайте целофаном, прив'язуйте, надягайте носок. Процедуру проводите протягом 1 місяця.
9
Свіжий лопух, подорожник, листя мати-й-мачухи здатні розсмоктувати будь кісткові новоутворення. Прикладайте одне з лікарських рослин до шпори, накривайте целофаном. Процедуру проводите 1-2 місяці.
10
Ще один народний рецепт. Змащуйте шпору гірчицею і сумішшю червоного пекучого перцю протягом 1-2 місяців.
Зверніть увагу
Все народні методи потрібно застосовувати протягом тривалого часу. Якщо ви хочете позбутися від шпори швидко, звертайтеся до методів класичної медицини.