Як зробити електровудку. виготовлення електро вудками.

Спочатку електровудочка надійшла на озброєння іхтіологів для вибіркового відлову риби з метою її розселення і подальшого відтворення. Зараз же доморощені умільці бездумно нищать всю фауну водойми заради кількох кілограмів «улову». Причому нерідко і самі стають жертвами свого знаряддя масового знищення риби. Тому використання електровудок переслідується за законом (Ст. 256 КК РФ).
Інструкція
1
Ось основний принцип виготовлення електровудки, працює не на поразку, а на залучення риби до сачком, причому в основному дорослих особин. Правильна настройка параметрів (частота вихідних імпульсів 10-50 Гц) не заподіює шкоди мешканцям водойми. Оптимальна частота виводиться експериментально. Навантаженням служить сама водна середу між металевим ободом сачка і противагою (вихідними електродами), опір залежить від відстані між ними (не менше 3 м) і складу води.
2
Пристрій електронного блоку. Силовий перетворювач (зібраний з двох транзисторів, трансформатора і діодного моста) підвищує напругу в інтервалі 12-300В і дає заряд двом конденсаторам (270-350В), забезпечуючи середню потужність на виході 100Вт. Силовими транзисторами перетворювача управляє автогенератор (з робочою частотою 25 кГц). Натисканням кнопки на ручці сачка подається напруга (12В) на задає генератор, достатню для включення перетворювача.
3
Через деякий час (залежне від опору резисторів і ємності конденсаторів) відбувається подача напруги з конденсаторів на вихідні електроди. При цьому струм, що надходить в воду, не повинен перевищувати 8-10А (завдяки обмеженню пропускної здатності тиристора 2). Після відмикання тиристора 1 напруга падає і запускається лавінопробівной генератор імпульсу. Потім відмикається тиристор 2 і замикається перший. В результаті формується короткий імпульс підвищеної напруги, максимальна потужність якого визначається потужністю тиристоров і об'ємом конденсаторів. Напруга акумулятора впливає на частоту вихідних імпульсів, так само як і опір навантаження.
4
Весь процес викиду імпульсу повторюється доти, поки утримується пускова кнопка на ручці сачка.
Зверніть увагу
Користуючись електровудкою, слід проявляти акуратність і уникати місць купання людей.