Як виміряти собаку. викрійка найменший собак.

Вам може знадобитися виміряти свою собаку для того, щоб купити або зшити їй одяг. Для того, щоб вибрати лежанку або переноску, щоб купити зручну шлею. Багато в чому всі ці виміри будуть схожі, але кожне з них буде мати свої нюанси.
Вам знадобиться
  • Рулетка
  • Папір і олівець
Інструкція
1
Як виміряти собаку, щоб зшити або купити їй одежду.Чтоби отримати точні вимірювання, собака повинна стояти. Якщо у вас непосидючий щеня або дуже нервова собачка, попросіть когось допомогти вам.С допомогою рулетки виміряйте відстань від холки до основи хвоста. Краще помилитися в більшу сторону, ніж применшити довжину тіла вашого вихованця. Виміряйте обхват грудей вашої собаки. Ви повинні знайти саму об'ємну частину грудної клітини вашого чотириногого друга, найзручніше вимірювати її через пару сантиметрів убік хвоста від передніх ног.Для горловини виміряйте окружність шиї там, де зазвичай собака носить нашийник і довжину шиї від холки до основи черепа.Ізмерьте обсяг « талії »собаки. У псів це буде обхват тулуба, не доходячи трохи до дітородних органів. У сук доведеться поглянути на собачку сбоку.Еслі ви хочете зшити, зв'язати або купити собаці попонку з довгими «рукавами», виміряйте довжину ніг собаки від пахви до кісток п'ястка. Не забудьте виміряти задні ноги собаки в найширшій частині стегна.
2
Як виміряти собаку, щоб купити їй шлейку.Самая важлива цифра при виборі шлейки це об'єм грудей собаки. Вимірюється він від точки за передньою ногою собаки, через спину, через точку за другий передньою лапою собаки, під животом і знову до тієї точки, звідки ви почали ізмеренія.Ізмерьте шию собаки, але не як для нашийника, а від холки і пройшовши через самі верхні точки грудних кісток пса.Ізмерьте відстань від холки до тієї точки, де ви вимірювали по спині обхват грудіни.Прі виборі шлейки пам'ятайте, що вона не повинна сидіти на собаці дуже щільно. Ви повинні зуміти просунути два пальці між собакою і шлеєю.
3
Як виміряти собаку, щоб купити їй лежанку.Поскольку на своєму матраці собака буде, в основному, спати, то й вимірювати потрібно сплячу собаку . Заодно придивіться, як саме ваш пес любить влаштовуватися зручніше, щоб подрімати. Деякі собаки воліють згортатися калачиком, і для них комфортніше буде овальна корзинка з бортиками. Інші ж люблять витягатися на весь зріст на боці, так щоб лапи стирчали і їм, безумовно, більше підійде матрацик-лежанка.Ізмерьте вашого пса по його максимальної довжині. Це відстань від носа до основи хвоста. Собачку, яка любить спати, згорнувшись клубочком, виміряйте в стоячому положенні від передніх ніг до крупа.
4
Як виміряти собаку, щоб купити їй зручну переноску.Ізмерьте собаку від холки до основи хвоста, щоб дізнатися, якої довжини їй потрібна переноска. Для собак дрібних і середніх порід додайте до вимірам 5 сантиметрів, а для великих - 15 сантіметров.Ізмерьте відстань від найвищої точки на плечі вашої собаки до підлозі, щоб з'ясувати висоту клітини-переноски. Додайте 7,5 сантиметрів для собачок малих і середніх порід і 15 сантиметрів для собак великих порід.
Корисна порада
Заохочуйте вашу собаку за хорошу поведінку під час вимірювань. Обов'язково похваліть і дайте їй шматочок побільше, коли ви закінчите свою роботу. Собакам дуже важко стояти нерухомо на одному місці.