Як підібрати колонки. Як підібрати потужність звуку.

Аудіо колонки визначають повне якість звуку вашої системи. Найбільш важливими факторами в їх виборі є особиста перевага, тип і компоненти стерео, які ви будете використовувати.
Інструкція
1
Якість звуку - дуже особисте судження, як автомобілі, їжа або вино. Коли ви робите покупку колонок, слухайте кілька моделей зі знайомою музикою. Якість звуку має бути природним, а висота і якість тони - врівноваженими.
2
Існує безліч типів звукових колонок: floorstanding, стерео система, «система створення звукового оточення» і моно система. Ваш вибір повинен бути заснований на особистому предпочтеніі.У floorstanding системи - найкращий повний «об'ємний» звук.Моно система - це дуже маленькі колонки , які використовуються з сабвуфером і займають набагато менше місця. «Система створення звукового оточення »має хороший звук і володіє властивістю кругового звучання, тобто ви відчуваєте себе залученим в звук.
3
Пам'ятайте про те, що колонки повинні бути підібрані з підсилювачем або приймачем з правильною вивіреної потужністю звуку. Виготовлювачі зазвичай визначають діапазон підсилювача, необхідний, щоб належним чином привести колонки в дію. Наприклад, аудіо колонки можуть зажадати діапазон від 30-100 ват вихідної потужності і тільки за цієї умови будуть працювати добре. Ви можете використовувати цю специфікацію як директиви.
4
Перед купівлею колонки варто перевірити. Якщо в системі є фазоинвертор, який відповідає за якісне відтворення низьких частот, прикрийте його. Звучання басів повинно значно зменшитися. Якщо фазоинвертор не працює або має значну похибку - змін звуку не буде, це означає, що якість відтворення буде значно «кульгати».
5
Зверніть увагу на низькочастотний динамік. Обсяг і глибина звуку залежать від нього. При висоті звуку в 20-30 Гц хороший працюючий динамік починає вібрувати.
6
Набагато важливіше в Аудиоколонка среднечастотний динамік, який відповідає за просторове наповнення звуком. При його перевірці та оцінці варто поекспериментувати з відтворенням різних музичних інструментів. Щоб ви не включили - звук завжди повинен бути природним.
7
А ось високочастотний динамік прийнято перевіряти класичною музикою. Як і низькочастотний прикрийте його рукою. Якщо звук «йде всередину», все в порядку.
Корисна порада
При виборі колонок пам'ятайте про те, що не варто купувати потужні динаміки для маленьких приміщень. від такого «насиченого» звуку люди швидко втомлюються, і навпаки, малопотужні динаміки не в силах наповнити об'ємні приміщення та приміщення з хорошою акустикою.