Як в mathcad визначити змінну.

MathCad 7.0 Professional - універсальний інструмент для роботи з формулами, графіками і текстами. Він має потужні обчислювальними функціями і можливістю аналітичних перетворень.
Інструкція
1
MathCad обробляє документ зліва направо і зверху вниз. Тому, задавши значення змінної, можна буде використовувати її у всіх подальших обчисленнях. Щоб визначити змінну, введіть її ім'я. Символом присвоювання є знак «двокрапки». Після нього вкажіть конкретне значення, яке ви хочете привласнити змінної.
2
До змінної можна прирівнювати певне число, числове вираження, формулу з інших змінних, заданих раніше. Нехай, наприклад, необхідно визначити змінну quantity, рівну 50. Введіть з клавіатури текст: «quantity: 50». На екрані відобразиться «quantity: = 50». В арифметичному меню програми є спеціальна кнопка присвоювання: =.
3
Якщо ви хочете змінити значення quantity, зітріть клавішею BackSpace 50 і введіть потрібний вираз або число. Натисніть Enter і змінна прийме нове значення. Зміняться також значення всіх змінних, яким-небудь чином залежать від quantity. Якщо MathCad виявить некоректну операцію (наприклад, розподіл на нуль), вираз забарвиться в червоний колір, поряд з оператором з'явиться повідомлення-підказка.
4
Нехай тепер потрібно обчислити значення функції для змінної function. При цьому сама функція залежить від змінної quantity: function = sin (1/2 * quantity). Надайте function даний вираз: function: = sin (1/2 * quantity). Після запуску програми на екрані з'явиться результат.
5
Всі обчислення в MathCad можна супроводжувати коментарями та поясненнями. Клацніть у вільному місці екрану мишкою, натисніть Insert і виберіть Text Region в рядку меню. У що з'явилася текстової рамці почніть вводити текст. Для введення другого рядка натисніть Enter і продовжите набирати текст. Так, операцію присвоювання ви можете супроводити коментарем типу «x дорівнює 6». Коментувати можна будь-який крок програми. У деяких випадках це дуже допомагає людині, яка працює з кодом, зрозуміти суть того, що відбувається і не заплутатися в алгоритмі.