Як включити телефон без акумулятора. Як включити nokia без батареї.

Використовуючи мобільний телефон в складі охоронної сигналізації, доводиться включати його без батареї. Робота системи в умовах екстремальних температур згубна для акумулятора переговорного пристрою.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон; - Стабілізаційний блок живлення; - Вольтметр; - Джерело безперебійного живлення; - USB-кабель; - Паяльник; - Припой; - Каніфоль; - Флюс.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що стандартний зарядний пристрій для мобільного телефону розраховане на роботу спільно з акумуляторною батареєю, здатної короткочасно видавати значний струм. Живити безпосередньо від нього переговорний пристрій можна. В іншому випадку при першому ж включенні передавача напруга впаде майже до нульової позначки.
2
Придбайте або виготовте самостійно стабілізаційний блок живлення з захистом від короткого замикання. Він повинен виробляти напругу в 3,7 В при навантаженні струму в діапазоні до 2 А. Врахуйте, що напруга не повинна перевищувати вказаного значення під час падіння навантаження або при включенні-відключенні апарату.
3
Вимкнувши мобільний телефон, від'єднуйте штатний зарядний пристрій і зніміть акумулятор. Використовуючи вольтметр, визначте у батареї два контакту з напругою від 3,2 до 3,7 В.
4
Дотримуючись полярності, подайте напругу від блоку живлення на відповідні контакти батарейного відсіку телефону. Якщо ви вирішили надалі використовувати мобільний апарат суто для охоронної системи, обесточьте блок живлення і спаяти місця з'єднань контактів.
5
Увімкніть блок живлення і спробуйте запустити мобільний телефон. Якщо це вам вдалося - апарат не обладнаний модулем обміну даними з вбудованого в акумуляторну батарею чіпа. Значить, ваше переговорний пристрій придатне для використання в охоронній системі.
6
Уникаючи відключення при відсутності напруги в мережі, підключіть до сигналізації джерело безперебійного живлення. Встановіть прилад у приміщенні, що відповідає вимогам експлуатації ДБЖ.
7
Перевірте працездатність змонтованої вами системи. З'єднайте за допомогою USB-порту мобільний телефон з охоронним пристроєм, загальний провід якого відв'язано від кабелю блоку живлення апарату.