Як створити безкоштовно аватарку ВКонтакте.

Існує декілька способів отримати ефектну картинку, яку можна завантажити як аватарки в соціальну мережу «ВКонтакте». Якщо ви не є впевненим користувачем графічного редактора, можете створити подібне зображення з графіті або відредагувавши власний знімок за допомогою інструментів одного з інтернет-ресурсів, що дозволяють створювати аватари для цієї соціальної мережі.
Інструкція
1
Для створення аватарки з графіті увійдіть у свій профіль в мережі «ВКонтакте», відкривши у вкладці браузера потрібну сторінку і ввівши логін і пароль в поля форми входу.
2
Як заготовки для картинки користувача створіть графіті. Для цього активізуйте поле статус-повідомлення, якшо по ньому, і скористайтеся опцією «Прикріпити». Виберіть з розкрився меню пункт «Графіті». У вікні, базового графічного редактора виберіть колір, товщину і растушевку лінії. Намалюйте картинку, яку збираєтеся зробити своєю аватаркою, і натисніть на кнопку «Зберегти».
3
Клацніть по створеному зображенню, щоб відкрити його в окремому вікні. З контекстного меню, викликаного правою кнопкою миші, виберіть опцію «Зберегти зображення», яка дозволить зберегти графіті як файл з розширенням png на один з дисків вашого комп'ютера. При необхідності можна повернути картинку на дев'яносто градусів, відкривши файл в програмі для перегляду зображень і факсів та застосувавши поєднання Ctrl + L або Ctrl + K.
4
Для завантаження отриманої картинки застосуєте опцію «Завантажити нову фотографію», яку можна знайти в списку «Змінити фотографію», розташованому під аватарки на сторінці користувача "ВКонтакте".
5
Існує ряд інтернет-ресурсів, що дозволяють створювати з користувацьких фотографій аватари для «ВКонтакте». Щоб застосувати можливості цих ресурсів, відкрийте в браузері сторінку сервісу зразок avatar-vkontakte.ru або vip-avatars.ru, натисніть на кнопку «Завантажити фото» і виберіть серед зображень, що зберігаються на вашому комп'ютері, підходящу картинку. Як правило, подібні сервіси коректно працюють із зображеннями в форматі jpg.
6
Виберіть ефект, який буде застосований до зображення. На сервісі avatar-vkontakte.ru доступні ефекти представлені у вигляді мініатюрок в середній частині вікна. Клікніть по одному з цих зображень і оцініть результат у вікні превью. Якщо ефект виявився невідповідним, натисніть на іншу мініатюру.
7
Виберіть картинку, яка буде розташовуватися в нижній частині аватарки. Користувачі avatar-vkontakte.ru можуть зробити це в вікні, розташованому в правій нижній частині вкладки браузера. Сайт vip-avatars.ru дозволяє вибирати оформлення нижньої частини картинки користувача із списку в правій частині вікна.
8
Щоб зберегти готове зображення, яке можна буде завантажити в мережу «ВКонтакте», скористайтеся кнопкою «Створити аватарку». Застосувавши до відкрилася картинці опцію «Зберегти зображення» з контекстного меню, ви зможете завантажити аватарку на диск свого комп'ютера.