Як загартувати сталь. Як правильно загартовувати сталь.

Загартування стали як вид термообробки - процес складний і викликає внутрішні, не видно неозброєним оком зміни структури сталі. Але поряд з цим загартовані деталі отримують властивості цілком видимі: підвищена міцність, гострота, менша схильність до зносу. Відомо, що правильно загартоване лезо ножа або вістрі шила може успішно замінити склоріз, а куплений в магазині інструмент деколи також вимагає "доопрацювання". Дивно, що за такої масштабності відбуваються зі сталлю змін гарт в непрофесійних умовах цілком можлива. А принцип всіх (не тільки домашніх) методів гарту полягає в розігріві стали до якоїсь температури і наступному швидкому охолодженні. Найбільш доступні 2 способи.
Вам знадобиться
  • * деталь для гарту;
  • * соотносимая з розміром деталі ємність з будь-яким машинним маслом;
  • * соотносимая з розміром деталі ємність з холодною водою;
  • * кліщі;
  • * сургуч;
  • * багаття (піч, газовий пальник)
Інструкція
1
Для гарту стали обома способами для початку деталь треба гарненько розігріти. Візьміть її і покладіть в багаття на вугілля. Якщо ні багаття - нагрівайте пальником або на плиті. Але врахуйте, що для процесу загартування стали настійно рекомендуються саме вугілля, оскільки їх температура значно перевищує температуру, яку можна отримати на пальнику або пліте.Через деякий час (наприклад, для "розігріву" ножа вам буде потрібно близько 10-15 хвилин) деталь придбає яскраво -маліновий колір, який означає, що необхідна температура досягнута. Кліщами вийміть деталь з вогню.
2
Відповідно до першого способу, 2 рази поспіль з інтервалом в 2-3 секунд занурте її в ємність з маслом, залишивши там при першому зануренні на 3-4 секунди, при другому - на 5-6 секунд. Після чого опустіть деталь в ємність з водою для остаточного охолодження.
3
Діючи по другому, більш "компактному" методу, після нагрівання деталь занурте в сургуч. Відразу вийміть і повторюйте цю дію до тих пір, поки ваша деталь не охолоне настільки, що перестане в сургуч проникати.
Зверніть увагу
* поряд з поліпшенням багатьох властивостей, сталь після гарту стає набагато більш крихкою. Тому рекомендується її відпустити; * одну і ту ж деталь не варто піддавати загартуванню багаторазово. Це призводить до "втоми" металу, при якій він втрачає потрібні нам властивості.
Корисна порада
* якщо ви загартовуєте, наприклад, клинок, що не прожарюйте всю деталь - нагрійте тільки ріжучу кромку; * якщо ви новачок в загартуванню стали, при нагріванні виймайте деталь кожні 2-3 сек. і контролюйте колір, оскільки велика небезпека перегріву або недогріву. У першому випадку деталь біліє і стає надмірно тендітної, а в другому набуває синюватого кольору і розм'якшується.