Як призначати Відеозустрічі в Gmail.

Спілкування в відеочатах дозволяє користувачам бачити один одного, тому воно так популярно. Розуміючи це, багато інтернет-сервіси намагаються дати своїм клієнтам подібну можливість. Зовсім недавно компанія Google заявила про те, що збирається запустити в поштовій службі Gmail новий відеосервіс Hangouts.
Завдяки своїй надійності і безпеки безкоштовна поштова служба Gmail від компанії Google завоювала симпатії мільйонів користувачів. Шифрування повідомлень, зручний інтерфейс, швидкість роботи, численні корисні можливості - все це виводить Gmail на лідируючі позиції серед інших поштових служб. Незважаючи на це, Google продовжує її вдосконалення. В кінці липня 2012 з'явилося повідомлення про запуск нового сервісу Hangouts.Однім з достоїнств Gmail є наявність чату Google Talk, що дозволяє обмінюватися файлами і текстовими повідомленнями. Встановити його можна за лічені секунди, натиснувши відповідну кнопку в меню поштового сервісу. Тим не менш, він не в усьому зручний, часом буває недоступний. Саме тому наприкінці липня компанія Google порадувала своїх шанувальників повідомленням про впровадження в Gmail нового сервісу Hangouts («Відеозустрічі»), вже добре знайомого користувачам Google+ і заслужив безліч позитивних отзивов.Сервіс «Відеозустрічі» є справжнім відеочатом, що забезпечує можливість одночасного спілкування до 9 осіб . Користувачі зможуть бачити один одного, при цьому зображення з відеокамери одного абонента перебуватиме в центрі екрану, інші - внизу в зменшеному вигляді. Можна вибирати, яке саме зображення переглядати в повному розмірі. Також є можливість транслювати зображення з екрану комп'ютера, обмінюватися файлами. При цьому користувачам нового сервісу буде доступно спілкування як всередині Gmail, так і з користувачами Coogle +. Працювати можна буде не тільки в браузері, але і в додатках для Android і iOS. Компанія Google обіцяє, що сервіс буде доступний усім абонентам Gmal протягом найближчого времені.Сам процес виклику в Hangouts здійснюється дуже просто, вам досить вибрати в лівій частині сторінки значок відеокамери біля імені потрібного вам абонента. Якщо ви ніколи не працювали з даним сервісом в Google+, подивіться невеликий відеоролик на You Tube про те, як здійснюються виклики та спілкування у відеочаті.
Інтернет вже давно став ефективним засобом спілкування людей на великих відстанях. При цьому можна не тільки вести переписку, здійснювати дзвінки, але і бачити один одного при розмові за допомогою спеціальних програм та програм.
Компанія Google ще в 2008 році надала своїм користувачам можливість спілкуватися за допомогою відеочату, а тепер замінила його на більш сучасну технологію для відеоконференцій "Google+", Hangouts. Користувачі електронної пошти на google.com завдяки Відеовстрече тепер можуть спілкуватися між собою і з зареєстрованими учасниками соціальної мережі "Google+". Користуватися можливостями відеоконференцій можна як за допомогою звичайного браузера на комп'ютері, через який здійснюється вихід в соціальну мережу, так і з мобільних пристроїв з встановленими для "Google+" додатками для Android або iOS. Завести аккаунт в "Google+" можна автоматично при реєстрації нової поштової скриньки на сайті. Але й ті щасливі власники пошти на google.com, які не зареєстровані в новій соціальній мережі зможуть вести бесіди один на один з іншими користувачами після поновлення відеочату. Повний набір функцій відеозустрічей Hangouts буде доступний тільки при використанні "Google+". Серед них можливість проведення відеоконференцій з кількістю учасників до десяти чоловік, демонстрації екрану комп'ютера іншим користувачам, перегляду роликів на YouTube, спільної роботи над документами Google Docs. Також завдяки новому сервісу можна зателефонувати співрозмовнику, навіть якщо він відсутній в мережі, і призначити йому Відеовстречу. Щоб успішно працювати з Відеовстрече Gmail, необхідно встановити спеціальну надбудову (плагін скачується прямо з сайту goggle.com), як і для використання старої версії відеочату. Слід зазначити, що число користувачів сервісів Gmail постійно зростає, як і кількість зареєстрованих акаунтів у соціальній мережі "Google+", і, як було помічено розробниками сервісу відеозустрічей, тут не обійшлося без його впливу.