Як потрапити на День моря в Японії.

День моря в Японії є щорічним святом і відзначається в третій понеділок липня. Його коріння сягає в далеке минуле, в 1876 рік, коли японський імператор на пароплаві «Мейдзі» об'їхав північні префектури і благополучно повернувся в порт міста Йокогама 20 липня. Ця дата була увічнена в 1941 році під назвою «Морський ювілей».
Після перегляду закону, що стосується національних свят Японії, з 1996 року 20 липня в країні стає Днем моря і офіційним вихідним. Символікою свята є прапор із зображенням паперового кораблика, складеного з синього, червоного, жовтого і зеленого цветов.В 2003 День моря в Японії перенесли на третій понеділок липня. Це свято супроводжується численними урочистими заходами, відкриттям нових морських споруд, вітальними промовами, адресованими всім тим, чия діяльність якимось чином пов'язана з морською стихією. Для того щоб потрапити на святкування Дня Моря в Японію, перш за все необхідно подбати про оформлення візи. Для цього потрібно звернутися в одне з консульств Японії в Росії. Зробити це можна, скориставшись контактною інформацією посольства, представленої на сайті emb-japan.go.jp.Позаботьтесь і про місце проживання в Японії. Найкраще заздалегідь замовити номер в одному з готелів через інтернет. Для цього наберіть в пошуковій програмі відповідний запит і виберіть одне з численних пропозицій. Прикладом подібного сайту, що пропонує послуги бронювання номерів у готелях Токіо, є сервіс pososhok.ru/oteli-tokio. Авіаквиток до Японії також краще замовити заздалегідь. Зробити це можна безпосередньо в касах авіакомпаній або на одному з сайтів, що надають подібні послуги, наприклад, на ресурсі: spravochnik_po_aviapereletam/yaponiya.Для відвідування Дня Моря в Японії можна скористатися і спеціальними пропозиціями від туристичних фірм. У цьому випадку оформлення візи та бронювання готелю турфірма, як правило, бере на себе. Зайдіть на один із сайтів фірм, що пропонують тури в Японію і ознайомтеся з умовами надання послуг.
Національний прапор при проведенні особливих церемоніальних (найчастіше траурних) заходів необхідно складати певним чином згідно з установленими правилами. Існує чотири способи скласти прапор. Кожен має свою назву: червоний трикутний пакет, білий трикутний пакет, синій трикутний пакет з білим кутом і смугою, синій трикутний пакет з червоним кутом і смугою.
Інструкція
1
Дотримуючись символіку кольорів прапора, для похорону чоловіків складайте прапор у вигляді червоного пакета або синього пакета з червоним кутом і смугою. Для молодих людей використовуйте техніку складання прапора у вигляді синього з червоним пакету, а для жінок у віці прапор складайте білим пакетом або синім з білим кутом і смугою. При прощанні з дівчатами прапор складайте білим пакетом.
2
Порядок складання червоного пакета такий: прапор складіть спочатку вдвічі вздовж довгої сторони. Далі однією рукою захопіть 2 ближніх кута, другий притримуючи при цьому місце згинання - цей згин перетворюється в кут нового прямокутника. Розгладьте отриманий пакет.
3
Щоб отримати синій з червоним пакет, починайте руху по додаванню у напрямку вправо, вперед, вгору з боку синьо-червоного кольору.
4
Щоб скласти прапор у формі білого пакета або синього пакета з білим кутом, після складання прапора за його довгій стороні руки поміняйте місцями і поверніть прапор ще раз уже в поперечному напрямку. При правильному дії зовні виявляться інші кольори прапора.
5
Якщо потрібно скласти не національне прапор, а, наприклад, прапор військового підрозділу, також використовуйте ці методики. Важливо, щоб утворився при складанні прапора пакет виглядав завершеною колірної композицією.
6
Само згинання, залежно від досвіду і вправності, можна проводити двома способами. Складайте прапор в горизонтальній площині таким чином, щоб кожен згин тканини в черговий раз супроводжувався поворотом всього виробу на 180 градусів.
7
У вертикальній же площині складайте прапор таким чином, щоб верхня його кромка постійно перебувала на рівні ваших грудей. Вертикальне складання національного прапора є більш урочистим варіантом.
Зверніть увагу
Складений за всіма правилами прапор передається в руки церемоніймейстеру, який в певному порядку передає складений прапор родичам загиблого.