Як стригти кігті.

Домашні улюбленці приносять радість і задоволення, з часом стаючи членами родини. Щоб уникнути зідраних шпалер і розкуйовдженої оббивки дивана господареві слід подбати про пазурах тварини. Точніше, про їх регулярної стрижці.
Вам знадобиться
  • - когтерез;
  • - перекис водню;
  • - вата.
Інструкція
1
Як стригти кігті собакеКогда собака починає стукати кігтями по паркету, вам слід подумати про їх стрижці. Занадто довгі кігті, які тварина не має можливості сточити (скажімо, об асфальт на прогулянці) можуть заподіювати масу незручностей як йому самому, так і хозяіну.Подстрігайте кігті собаці спеціальним когтерез-гільйотиною. Найкраще це робити удвох, особливо якщо собака велика. Одна людина притримує вихованця, а другий акуратно зрізує йому кігтики. Як варіант - можна підпиляти кігті пилочкою, але процедура ця вельми тривала.
2
Як стригти кігті кошкеДля цього нам знадобиться когтерез. Знайдіть кішку і посадіть до себе на коліна. Візьміть її лапку двома пальцями і акуратно натисніть на подушечки, щоб з'явився коготок.Еслі кіготь прозорий - ви побачите, як його зрізати, щоб не зачепити кровоносні судини. Якщо ж кіготь пігментований - намагайтеся зрізати тільки самий краєчок. Запам'ятайте - кіготь зрізається не рівно, а під невеликим кутом до його загостреної частини.
3
Як стригти кігті гризунамПосадіте щурики, хом'яка або морську свинку на рівну поверхню і акуратно зістрижіть тварині кігтики. Щоб постригти кігті на задніх лапах - звірка доведеться трохи підняти. Звичайно ж, стригти кігті гризунам краще все таки з чийсь помощью.Будьте акуратні. Зістригати коготок слід дуже акуратно, щоб не зачепити пульпу. Чи не зрізайте кіготь під прямим кутом - зріз повинен повторювати природний профіль коготка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=x00b8DNzFQk
Зверніть увагу
Деяким домашнім вихованцям постригати нігті абсолютно не потрібно. Наприклад, не постригають кігтики шіншіллам.Прі стрижці кігтів зрізати ніготь на додатковому пальці, розташованому декілька вище за інших, зовсім необов'язково.
Корисна порада
Будьте акуратні. Якщо ви випадково зачепили кровоносну судину під час стрижки кігтів, швидко обробіть ранку перекисом.