Як вставити підпис.

Оформлення підпису на форумі дозволяє відображати в ній не тільки текстові повідомлення, а й графічні документи, а також посилання на певні ресурси.
Вам знадобиться
  • ПК, доступ в інтернет, обліковий запис на форумі.
Інструкція
1
Всі існуючі на сьогоднішній день форуми в інтернеті передбачають можливість оформлення підпису для користувача. Кожен може розміщувати в ній певний текст, посилання на ресурси, графіку, задавши при цьому відповідні параметри в налаштуваннях. В оформленні підпису використовуються BB-коди, і якщо для того, щоб залишити посилання на форумі, використовується стандартний код, який ідентичний для кожного ресурсу, то графіка оформляється за індивідуальними параметрами кожного форуму.
2
Щоб оформити підпис для свого профілю, вам потрібно увійти на форум під своїм іменем користувача. Після авторизації зайдіть у розділ «Мій кабінет» (також він може бути позначений, як: «Мій профіль», «Профіль користувача») і перейдіть в розділ "Налаштування". Тут ви побачите меню «Редагувати підпис » - клікнувши на посилання, приступите до її оформлення.
3
Якщо ви хочете вписати певний текст, просто напишіть його в поле для підпису і збережіть налаштування. Якщо ж ви хочете оформити в підпису посилання, ваше повідомлення повинно виглядати так: [url = посилання] текст посилання [/url]. В такому випадку у вашій підпису буде відображатися текст посилання, при натисканні на який, користувачі будуть переходити на заданий ресурс. Щоб вставити в підпис зображення, ознайомтеся з розділом «Довідка по форуму». Цілком ймовірно, що подібна можливість на форумі не передбачена.