Чому Париж може скасувати розпродажі. Як правильно одягнутися в париж на початку вересня.

Франція славиться не тільки Ейфелевою вежею, круасанами і Єлисейськими полями. У містах країни проводяться знамениті сезонні розпродажі, на які з'їжджаються модниці з усього світу. Проте зараз існує ймовірність, що подібна подія може бути скасоване вже до наступного сезону.
Черговий сезон розпродажів, який закінчився в Парижі 31 липня, показав невтішні підсумки. За даними, оприлюдненими Торговою палатою французької столиці, навіть величезні знижки не допомогли торгівлі міста вийти з кризового спаду, в якому вона знаходиться в останній час. Кількість покупців на розпродажах скоротилося в кілька разів, а ті, що є, роблять досить скромні покупкі.По порівнянні з минулим роком товарообіг відомих марок під час розпродажів знизився на 0,5%. Торгові центри зареєстрували падіння продажів на 0,9%, а обсяг виручки в брендових магазинах скоротився на 1,9%. Під час сезону знижок тільки 70% продавців, які зуміли влаштувати спеціальні акції та знижки для своїх клієнтів, отримали на 20% більше прибутку, ніж за звичайні місяці. Така ситуація змусила представників Торгової палати заговорити про скасування традиційних розпродажів і винести це питання на державний рівень. Французький міністр ремесел, торгівлі і туризму Сільвія Пинель заявила, що вже цієї осені відбудеться круглий стіл, на якому представники торгових організацій висловлять свою думку про необхідність подальшого проведення распродаж.Одной з причин такого падіння інтересу до знижок в магазинах вважаються популярні нині інтернет-магазини, в яких також проводяться сезонні розпродажі. Все більше людей воліють купувати речі через інтернет, не витрачаючи свій час і сили на походи по бутіках. Більше половини французьких підприємців вважають, що знижки та акції, діючі в інтернет-магазинах, відбирають у них величезне число потенційних покупателей.Стоіт зазначити, що розпродажі закінчилися поки тільки в Парижі. В інших французьких містах, а також в Італії сезон знижок ще в повному розпалі. Однак і там спостерігається значне зниження бажаючих здійснити покупки.
Самими грандіозними розпродажами вважаються ті, які проходять в зимовий та літній періоди. У цей час у любителів шопінгу з'являється можливість придбати гарні, фірмові речі зі знижками до 70%. Полиці магазинів у визнаних столицях моди стрімко порожніють. Але фінансові результати цього року у Франції змусили владу зробити заяву про можливе скасування розпродажів в країні.
Сільвія Пинель, міністр торгівлі Франції, зробила офіційну заяву про те, що питання про скасування розпродажів у Франції буде розглядатися на державному рівні. Таке рішення було прийнято після того, як Торгова палата Парижа оприлюднила результати літнього розпродажу, що завершилася в столиці Франції 31 іюля.Торговля була врятована від стрімкого кризового спаду навіть при знижках в 70%. Було відмічено, що споживачі значно знизили обсяг своїх покупок. Відсоток падіння продажів неоднорідний і залежить від місця розташування магазину. Наприклад, розташовані в активних туристичних місцях, брендові бутики зареєстрували зниження купівельної активності на 1,9%. У торгових центрах «непокупаемость» трохи нижче і становить 0,9%. У загальній сумі, зниження продажів у порівнянні з показниками минулого року, склало 0,5% .Головна своїм конкурентом торговці вважають інтернет-магазини. З настанням сезону в них також починаються знижки та розпродажі. Щоб купити вподобану річ, людині навіть не треба виходити з дому. Такий підхід до реалізації товару привертає все більше покупців, відвертаючи їх від звичайних магазінов.Торговая палата провела опитування серед торговців Парижа. 42% заявили, що споживчий попит на товари став значно стриманіше в порівнянні з минулим роком. За словами 48% реалізаторів непродовольчих товарів витрати покупців не перевищили торішній планкі.Спеціалісти вважають, що на сьогоднішній день ще рано робити остаточні висновки про провал розпродажів, орієнтуючись тільки на Паризькі показники. До 7 серпня знижки на товари будуть запропоновані в магазинах Ніцци, Марселя, Авіньйона і Тулона, а до 14 серпня - на острові Корсика. Розпродажі у Франції можуть скасувати тільки після офіційного завершення сезону по всій країні.