Як включити флешку. Як розібрати флешку з мікро sd.

Запуск нової флешки на комп'ютері не вимагає від користувача якихось складних маніпуляцій. Однак при включенні флеш-карти, яка раніше використовувалася на комп'ютерах, слід враховувати ризик зараження вашого ПК.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флеш-карта, антивірус.
Інструкція
1
Включення нової флеш-карти. Після того, як ви придбали флешку , ви можете підключити її до комп'ютера таким чином. Вставте флеш-карту у вільний роз'єм USB, після чого, дочекайтеся визначення пристрою системою. Як тільки флешка буде визначена, буде запущено діалогове вікно, де вам запропонують відкрити її папку. Закрийте вікно, не вибравши будь-якої дії, після чого, зайдіть у розділ «Мій комп'ютер». На ярлику флеш-карти клікніть правою кнопкою мишки і виберіть пункт «Властивості». У властивостях вам необхідно відформатувати пристрій, застосувавши повільне форматування. Після цього ви можете користуватися флеш-картою.
2
Включення раніше використалася флеш-карти. Після того, як ви вставите пристрій в USB-порт, система визначить флешку в якості знімного носія і запропонує вам в діалоговому вікні відкрити її папку. Ні в якому разі не робіть цього. Закрийте діалогове вікно, після чого, відкрийте папку «Мій комп'ютер». Правою кнопкою мишки клацніть по ярлику пристрій і виберіть опцію "Сканувати на віруси». Подібна опція з'являється в тому випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлено антивірусне ПЗ. Якщо ж у вас немає антивіруса, радимо вам утриматися від відкриття флешки до моменту його установки. Після сканування флеш-карти антивірусом ви можете відкрити її в тому випадку, якщо в ході перевірки на ній не було виявлено будь-яких шкідливих програм і скриптів.