Як замінити клавіатуру. usb приймач Як полагодити.

Рано чи пізно будь-який електронний пристрій приходить в непридатність. В таких випадках стає актуальним питання про його заміну. Плануючи поміняти клавіатуру , вам слід врахувати ряд факторів, які дозволять вам підібрати підходяще для себе пристрій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся, що ви хочете отримати від клавіатури. Сучасні моделі пристроїв можуть включати в себе безліч доповнень для зручного інтернет-серфінгу, швидкого управління файлами мультимедіа, а також ряд настроюються користувачем клавіш. Крім цього, сьогодні також існує два типи виробів: бездротові клавіатури і клавіатури, які підключаються до комп'ютера за допомогою шнура.
2
Вибір клавіатури. Якщо ви в основному тільки працюєте за комп'ютером, зверніть увагу на клавіатури з маленьким ходом кроку. На них досить зручно друкувати, що стане особливо корисним для людей профільних спеціалізацій. Якщо ж ви експлуатуєте комп'ютер більшою мірою для розваг, вам підійде клавіатура, яка буде обладнана безліччю додаткових клавіш. Рекомендуємо звернути свою увагу на бездротові моделі. Вони практичні в експлуатації і дозволяють працювати за комп'ютером на відстані до 25 метрів (особливо актуально для проведення конференцій). Та й банальна відсутність проводів надає виробу чимало привабливості і достоїнств.
3
Якщо ви вибрали для себе бездротову клавіатуру , вам потрібно якось підключити її. Робиться це в такий спосіб. В комплекті з виробом ви можете побачити диск з програмним забезпеченням, а також USB-приймач, який буде передавати ваші дії в систему. Встановіть з диска драйвер для клавіатури, після чого, вставте приймач в вільний USB-порт. Після визначення пристрою ви зможете користуватися клавіатурою в своє задоволення. Радимо тримати про запас пару нових батарейок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EWcHitjlvOU