Як витягнути кеш. обчислити коефіцієнт.

Якщо ви активний користувач інтернет-браузера Opera, а також любите переглядати flash-video, напевно у вас виникало бажання зберігати ці відеозаписи на своєму комп'ютері. Але як можна зберегти відео з кешу браузера? Свого часу при появі цієї технології, такі відео відмінно закачувалися за допомогою будь-якого диспетчера завантажень. Але з часом технологія відтворення flash-роликів поліпшується, що не дає так просто скопіювати їх на ваш жорсткий диск. Вихід із ситуації, що склалася все-таки був знайдений.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Opera, файловий менеджер Total Commander.
Інструкція
1
Якщо взяти абсолютно «чисту» операційну систему, яку тільки встановили і призвести перегляд будь-якого відеоролика, то можна визначити, що переглядається вами запис зберігається на жорсткому диску. Деякий час назад, багато хто думав, що запис висить в оперативній пам'яті. Але для перегляду фільмів обсягу пам'яті може і не вистачити. Приміром, є стандартні фільми - 90 хвилин, а є нестандартні, загальний час яких може досягати значення в 180 хвилин і більше.
2
Коли справили повне сканування комп'ютера, то виявили збереження відеозапису в папці кешу браузера Opera. Таким чином, для збереження такого файлу, необхідно дізнатися тільки розташування цієї папки. Як це зробити? Відкрийте Opera - перейдіть на сторінку з flash-роликом - запустіть його.
3
Натисніть меню «Довідка» - виберіть пункт «Про програму». У вкладці, знайдіть блок «Шляхи». Тут необхідно знайти значення «Кеш». Натисніть Ctrl + F для швидкого пошуку.
4
Запустіть Total Commander - перейдіть в папку, зазначеної в браузері - Упорядкуйте файли за датою створення - останнім файлом повинен бути ваш відеоролик. Натисніть на нього - в нижній частині вікна є рядок стану - якщо розмір файлу постійно збільшується, то ви знайшли цей файл.
5
Залишилося скопіювати цей файл і додати розширення (перейменувати), щоб його можна було переглянути. Натисніть F2 на скопійованому файлі - напишіть нову назву файлу - наприкінці назви додайте такий запис «.swf» без лапок.