Як організувати приватне підприємство.

Якщо ви хочете зайнятися власним бізнесом, але не маєте великого ділового досвіду, краще організувати приватне підприємство. Ця організаційно-правова форма є найпростішою з усіх підприємницьких структур. Ось декілька порад про те, як це зробити.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно оплатити держмито і зібрати пакет документів.
Інструкція
1
Сходіть до свого податкового органу і отримаєте там бланк заяви за формою N Р21001, а також квитанцію на оплату державного мита.
2
Сплатіть держмито за державну реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця.
3
Здайте підготовлений пакет документів до свого податкового органу. Перелік необхідних документів ви можете скачати на сайті Федеральної податкової служби РФ.
4
Після того як ви здали свої документи податковий інспектор видасть вам розписку в отриманні. В ній буде зазначена дата винесення рішення про реєстрацію. Термін розгляду заяви становить 5 робочих днів.
5
Коли підійде зазначена дата, ви повинні приїхати до податкового органу з паспортом і розпискою. Вам видадуть: • свідоцтво про реєстрацію як індивідуального підприємця; • свідоцтво про постановку на облік в податковий орган; • виписку з єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців (ЕГРІП).
6
Відкрийте розрахунковий рахунок у банку - для цього потрібно взяти з собою всі отримані вами документи. Ця процедура платна, і вам можуть видати картку із зразком підпису - її потрібно завірити в нотаріуса. І останнє: якщо захочете, то можете завести друк, а можете цього і не робити - це вже на ваш розсуд.
Зверніть увагу
В тому випадку, якщо ви стали займатися підприємництвом не зареєструвавшись, до вас все одно будуть застосовуватися всі правила, встановлені Податковим кодексом РФ.
Корисна порада
Перш, ніж іти з пакетом документів до податкового органу, спочатку зайдіть на Сайт Федеральної податкової служби РФ і ще раз перегляньте переліком документів. Переконайтеся, що вам все зрозуміло і необхідні документи в відповідному вигляді є у вас на руках. В разі виникнення питань краще зателефонувати до свого податкового органу та проконсультуватися.