Як взяти телефон у клієнта.

Якщо ваша робота пов'язана з продажем товарів, ви нерідко стикаєтеся з ситуацією, коли клієнти, із задоволенням спілкуючись при особистій зустрічі, не бажають залишати свій телефон. Щоб взяти номер телефону у клієнта, вам потрібно бути дуже тактовним, але наполегливим.
Інструкція
1
Найпростіше взяти телефон у представника фірми чи компанії, тим більше, що офіційний номер організації можна отримати через довідник або сайт. Однак якщо ви представляєте компанію, у якої багато конкурентів, представник клієнта може бути налаштований до вас негативно. У такому випадку постарайтеся виділити свої переваги перед іншими фірмами і переконати його в тому, що ваш товар підходить йому як не можна краще.
2
Більш ретельно підготуйтеся, якщо вам потрібно дізнатися номер мобільного телефону представника компанії або потенційного покупця. Підсвідомо чи з досвіду людина боїться, що ви почнете йому докучати, будете надмірно наполегливим і настирливим. Постарайтеся позбавити його від цих страхів, говорите тільки у справі і не повторюйте одне і те ж кілька разів, особливо, якщо клієнт вже дав відповідь.
3
Якщо вам поки нічого запропонувати клієнту, побудуйте розмову на перспективу, щоб він сам захотів звернутися до вас. Скажіть, що незабаром з'являться товари, цікаві для нього, будьте гранично доброзичливим і коректним. Побачивши зацікавленість в його очах - попросіть телефон і пообіцяйте зателефонувати відразу після надходження товару. Людина повинна відчути, що ви бажаєте йому добра, хочете позбавити його від необхідності стомлюючого пошуку, пропонуєте йому комфортний варіант покупки.
4
Щоб клієнт не тільки дав вам свій телефон, а й згадав вас при перших словах розмови, зробіть на нього незабутнє враження при зустрічі. Необхідно виглядати впевнено, без зайвої сором'язливості і дискомфорту. Демонструйте серйозність своїх намірів і своєї фірми і те, як важливий для вас саме цей клієнт.
5
Заздалегідь продумайте, куди будете записувати телефон клієнта. Краще всього, якщо це солідний щоденник або стільниковий телефон. Ні в якому разі не записуйте номер на клаптику паперу невідомого походження або на руку - клієнт може зробити висновок про вашу несерйозності і некомпетентності.
З розвитком індустрії стільникового зв'язку популярність стаціонарних телефонів поступово сходить на «ні». Однак це правило не поширюється на організації, і сьогодні практично всі фірми є абонентами міських телекомунікаційних компаній.
Інструкція
1
Вірний спосіб дізнатися точний телефон компанії - запитати про це у конкретного співробітника фірми. Але якщо серед знайомих і друзів немає працівників потрібної організації, то волею-неволею доводиться вирушати в інтернет.
2
Наберіть в рядку пошукової системи назву компанії та відомі про неї дані. Сформулюйте свій запит максимально точно; якщо найменування містить кілька слів і ви сумніваєтеся в їх порядку, то спробуйте поекспериментувати. Можливо, один з випали варіантів приведе вас на потрібну сторінку. Знову-таки, за допомогою пошукових систем зручно знаходити телефони державних установ і великих підприємств, назви яких не дублюються. З невеликими компаніями справа йде зовсім по-іншому і доведеться шукати обхідні шляхи.
3
Якщо відома адреса компанії, то скористайтеся програмою «2ГІС», попередньо уточнивши перелік міст, за якими надається інформація, на офіційному сайті електронного довідника. Послуга абсолютно безкоштовна, скачування і установка додатку займе всього кілька мінут.Справочная система «2ГІС» існує з 1999 року, але тільки в 2011 році вона відкрила свої представництва в двох столицях - Москві і Санкт-Петербурзі. Інформація постійно відстежується і оновлюється щомісяця, тому в програмі представлені тільки актуальні відомості.
4
Натисніть на вкладку «Пошук», після чого з'являється спливаюче вікно. У нього необхідно ввести відому про фірму інформацію. Кнопка «Знайти» автоматично запускає процес пошуку, і на лівій панелі відображаються його результати. Цікавить вас будівля буде також показано на віртуальній карті міста, а при наведенні на нього курсора з наступним натисканням лівої кнопки миші відкриється вікно з двома вкладками. У першій з них буде показана загальна інформація про будівлю, в другій - відомості про організації, в тому числі телефон, графік роботи, адреса офіційного сайту та електронної пошти, а також деякі додаткові дані.
5
Передплатники компанії «Скрін» можуть подивитися телефон організації на сайті www.skrin.ru. Але при цьому слід мати на увазі, що зазначені в системі дані дійсні або на момент реєстрації юридичної особи, або на дату внесення останньої зміни. Подібні відомості надає і «Спарк», опублікована на їх ресурсі контактна інформація відкрита для всіх користувачів, проте самі організації можуть її приховати від широкого доступу.
6
Телефонні довідники і довідкові служби - ще один варіант для пошуку телефону організації. У кожному місті вони - свої, проте телефон 09 є універсальним для багатьох населених пунктів.
Зверніть увагу
Багато довідкові служби надають інформацію на платній основі, причому плата стягується вже за сам факт дзвінка. Тому якщо ви вирішили проконсультуватися з мобільного телефону і від автовідповідача почули оголошення «дзвінок платний», можете не вішати трубку - гроші з вашого рахунку вже зняті.